imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Marianna Schreiber: Zrobiłabym to jeszcze raz

000D49VZSFSMUDBF-C411.jpg


Marianna Schreiber zakończyła przygodę z “Top Model” na trzecim odcinku. Program skupił się na castingach i sesjach zdjęciowych. Jednak na koniec dla Marianny Schreiber zabrakło miejsca w finałowej czternastce.

“Udział w programie Top Model to była dla mnie przygoda życia i tak jak mówiłam, te kilka dni czasem wystarczy by wpłynąć na zmiany (te wewnętrzne) w człowieku by mógł dokonać zmian daleko idących” – napisała na Instagramie Marianna Schreiber.

“Gdybym mogła cofnąć czas – zrobiłabym to raz jeszcze. Niczego nie żałuje. Poznałam CUDOWNYCH ludzi. Każdy dzień z Nimi był dla mnie jedną z najlepszych przygód życia” – dodała.

Marianna Schreiber napisała także, że w programie wiele się nauczyła.

“(“Top Model” – przyp. red.) otworzył mi drzwi do ścieżki, którą teraz idę. Zmienił moje decyzje i cele. Nauczył mnie otwartości i odwagi. Można by powiedzieć, że narodziłam się na nowo i gdyby nie ten udział…intensywny (w tv widzimy przyspieszenie level hard) choć krótki, nie robiłabym tego co robię teraz. Ja jestem wygrana” – napisała Schreiber.

Czytaj też: Marianna Schreiber. Żona ministra wywołała sensację w PiS

Do odpadnięcia z programu Marianna Schreiber odniosła się też w kolejnym poście.

“Ja do programu poszłam z innymi celami niż pozostali uczestnicy. Osiągnęłam je” – napisała.

Czytaj też: Marianna Schreiber. Żona ministra przeprasza za swój wpis i pisze o miłości do kobiety

Udział Marianny Schreiber wywołał dużo zamieszania w mediach i w szeregach PiS, z którym związany jest jej mąż.

Na początku programu Schreiber utrzymywała, że jej mąż nie wiedział o zgłoszeniu do programu.

– Dzisiaj mnie nikt nie wspiera. Mąż nic nie wie. Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny. Jest politykiem. Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy – wyznała w programie Marianna Schreiber.

Informacja wywołała duże zamieszanie w PiS. Łukasz Schreiber jest bowiem bliskim współpracownikiem premiera Mateusza Morawieckiego. To przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów oraz sekretarz Rady Ministrów. Łukasz Schreiber to także syn Grzegorza Schreibera, byłego ministra, a aktualnie marszałka województwa łódzkiego. Obaj panowie na razie nie skomentowali występu Marianny Schreiber.

Czytaj też: Marianna Schreiber: Chyba edukacja seksualna w Polsce nie jest wystarczająca


Source link

Leave a Comment