imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Maciej Kopiec programie “Debata Dnia”: Biedroń moralnym i politycznym zerem

ec51zc1rvs4gumdrw88pmd3eocysib85.jpg


Maciej Kopiec, który kiedyś współtworzył partię Wiosna z Robertem Biedroniem, nazywał go “moralnym i politycznym zerem”


Maciej Kopiec, który kiedyś współtworzył partię Wiosna z Robertem Biedroniem, w środę w programie “Debata Dnia” nazywał go “moralnym i politycznym zerem”. – Mam na to argumenty, to jest prawda, to nie jest prywatna ocena – mówił polityk nowej Lewicy.

W środowym wydaniu programu Agnieszki Gozdyry jej gość Maciej Kopiec surowo ocenił jednego z liderów Lewicy, który w ostatnich wyborach wywalczył mandat do Parlamentu Europejskiego. 

 

– Pan Biedroń jest moralnym i politycznym zerem. Mam na to argumenty, to jest prawda, to nie jest prywatna ocena – mówił Kopiec.

“Podporządkował partię trzem osobom”

– Jest zerem moralnym dlatego, że działa wbrew temu co obiecuje – wyklucza przedstawicieli mniejszości etnicznych na przykład z list do europarlamentu – tłumaczył polityk.

 

ZOBACZ: “Debata Dnia”. Awantura o słowa Tomasza Mraza. Janusz Kowalski: Pani mnie obraża

 

Wskazał tutaj przykład Łukasza Kohuta, który ostatecznie startował w wyborach europejskich z list KO. – Zrobił na Śląsku 40 tys. głosów lepszy wyniki niż Biedroń. To są głosy, które Lewica straciła w wyniku sabotażu list przez Biedronia – mówił. 

 

 

Kopiec “zerem politycznym” nazwał go dlatego, że “podporządkował całą partię z ogromną historią trzem osobom, które nie są skuteczne w polityce”. 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment