imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Loteria Biedronki. Gdzie sprawdzić wyniki? 1. losowanie, jak wziąć udział

000EH5SIWTDG5FMV-C429.jpg


Loteria Biedronki trwa już od 7 lutego. W tym tygodniu, a dokładniej dzisiaj, czyli 15 lutego, odbędzie się pierwsze losowanie nagród. Zwycięzców poznamy jutro.

Kolejne losowania w ramach loterii Biedronki będą się odbywać co tydzień, we wtorek, aż do 16 kwietnia 2022 roku. Wyjątkiem będzie finałowe losowanie, które odbędzie się w środę.

Gdzie będzie można poznać wyniki losowania i zwycięzców Wielkiej Loterii Biedronki? Po pierwsze, na stronie internetowej loterii Biedronki podając numer losu na paragonie. Po drugie, szczęśliwcy będą powiadamiane telefonicznie na numer przypisany do ich karty Moja Biedronka, nie później niż w ciągu trzech dni roboczych po losowaniu.

W loterii Biedronki udział może wziąć każdy pełnoletni klient, który posiada kartę Moja Biedronka i spełni określone wymagania. Za każde wydane 99 zł w sklepie sieci można otrzymać jeden los.

Dodatkowo, aby wziąć udział w loterii, trzeba przed zakończeniem transakcji i wyborem formy płatności potwierdzić kasjerowi (lub w systemie kas samoobsługowych) chęć udziału w losowaniu.

Pula nagród w Wielkiej Loterii Biedronki to prawie 28 milionów złotych. Sieć zaplanowała 50 nagród pieniężnych w kwocie 500 tysięcy złotych. Biedronka pokryje też koszty podatku od wygranej.

Nagrody mają konkretne przeznaczenie. Według zasad loterii Biedronki szczęśliwcy będą mogli przeznaczyć wygrane 500 tys. zł jedynie na zakup mieszkania lub domu, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Co jednak istotne, kwota 500 tysięcy złotych określa górną granicę finansowania zakupu.
Source link

Leave a Comment