imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Łódzkie. Zaginęły dwie nastolatki. Policja apeluje o pomoc

ugh61e4w9euzwa76gd4guwhs7uwd4eyf.png


Policja poszukuje 15-letniej Moiry Warabida, która wyszła z domu w nocy z wtorku na środę. Funkcjonariusze z Łodzi łączą sprawę z poszukiwaniami 14-letniej Dominiki Olczak.

Jak informuje KWP w Łodzi na Facebooku, poszukiwana Moiry Warabida wyszła z domu w nocy z 1 na 2 czerwca. 15-latka ma 164 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała. “Ubrana może być w bluzę z kapturem, spodnie jeansowe niebieskie lub pomalowane na kolorowo. Mogła mieć ze sobą worek typu moro koloru pastelowego” – podaje policja. 

 

Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej albo mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z V KP KMP w Łodzi pod nr telefonu 47 841 15 56 lub pod tel. alarmowym 112.

 

 

Funkcjonariusze poinformowali, że zaginięcie nastolatki łączą z poszukiwaniami 14-letniej Dominiki Olczak. Nastolatka jest średniej budowy cała, ma 167 cm wzrostu, włosy krótkie falowane koloru rudego i brązowe oczy.

 

“W chwili zaginięcia ubrana w spodnie koloru brązowego lub czarnego, bluza koloru ciemno-bordowego z napisem, buty sportowe koloru białego. Posiadała przy sobie plecak koloru ciemno-granatowego z motywem kolorowych piór” – podaje policja.

 

 

pgo/Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment