imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

LightCON ogłasza oficjalne pojawienie się gry „Rise of Stars” (ROS)

ROS_Grand_launch_0225.jpgitokh993a591.jpeg


SEONGNAM, Korea Południowa–(BUSINESS WIRE)– Rise of Stars (ROS), nowa mobilna gra firmy LightCON, spółki zależnej WEMADE MAX (dyrektorzy zarządzający: Hyunguk Chang, Gilhyung Lee) (KOSDAQ: 101730), jest już oficjalnie dostępna.

Gra została udostępniona w ponad 170 krajach świata, nie licząc Korei, Chin itd., w ośmiu wersjach językowych, w tym po angielsku, w tradycyjnym chińskim i po portugalsku. Grę można pobrać z Google Play i Apple App Store.

Jest to autentyczna gra 4x blockchain, która nie tylko umożliwia prowadzenie masowych działań wojennych w czasie rzeczywistym, ale także oferuje misternie zaprojektowane statki wojenne i planety umieszczone w bezkresnym wszechświecie.

W grze pojawia się również nowy token gamingowy „Silthereum”, który będzie wypłacany jako nagroda za prowadzenie działań bitewnych na szeroką skalę, w tym bitew międzyplanetarnych i kampanii wojennych. Użytkownicy mogą również zdobywać tokeny „Silthereum” za minowanie lub grabieże przy użyciu Warship Carriers (baz startowych statków wojennych). To wszystko zwiastuje zaciekłą walkę.

ROS oferuje również zaawansowany system NFT Warship Carrier (baza startowa statków wojennych), który stanowi trzon ekosystemu tokenów i umożliwia przemieszczanie dużej liczby statków wojennych. Ten element gry zapewnia posiadaczom statków szereg korzyści.

Dzięki dwóm akcjom przedsprzedaży pakietów NFT Warship Carrier, które odbyły się 27 stycznia, w ciągu zaledwie jednej minuty sprzedano ich aż 1504.

Nabyte w przedsprzedaży pakiety NFT są obecnie odsprzedawane przez użytkowników po cenie 15 razy wyższej niż początkowa cena sprzedaży. To wskazuje, jak wysokie oczekiwania mają użytkownicy wobec ekosystemu tokenów ROS. W dłuższej perspektywie czasowej, w celu rozszerzenia i umocnienia ekosystemu tokenów, zostanie opracowany i udostępniony szereg nowych funkcji, takich jak usługa stakowania.

Aby uczcić pojawienie się ROS, od dziś udostępniono szereg opcji, w tym możliwość zapraszania znajomych i opcję osiągnięcia określonego poziomu gry. Dzięki tym wydarzeniom udostępnionych zostanie łącznie sześć milionów tokenów Silthereum wraz z darmowymi pakietami Warship Carrier dostępnymi przez ograniczony okres.

Informacje o firmie

Wemade oferuje globalną platformę blockchain WEMIX, na której gry wszystkich gatunków mogą być przekształcane w gry typu blockchain. Platforma WEMIX obsługuje obecnie wiele gier, a celem firmy na rok 2022 jest zwiększenie do stu liczby gier, dla których podstawową walutą są tokeny WEMIX.

Link do nagrania: https://youtu.be/83Y0HxXDl-U

Zdjęcia/galeria multimedialna dostępna na stronie: https://www.businesswire.com/news/home/52583880/pl

Źródło: LightCON

KONTAKT:

W imieniu LightCON

Wemade Co., Ltd.

Young Ahn

tel. +82-2-3709-2065

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Source link

Leave a Comment