imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Liga Narodów siatkarzy 2021: Polska – Bułgaria. Transmisja i stream online

pxskeuadqv5jjtidzvhgwsauf61nm2w2.JPG


Mecz Polska – Bułgaria w Polsacie Sport.

Spotkaniem z reprezentacją Bułgarii rozpoczną polscy siatkarze kolejną część zmagań na turnieju Ligi Narodów. Po sześciu kolejkach podopieczni trenera Vitala Heynena są liderem tabeli turnieju w Rimini. O której godzinie odbędzie się spotkanie? Gdzie obejrzeć to starcie? Transmisja i stream online meczu Polska – Bułgaria o godzinie 19.20 w Polsacie Sport i na Ipla.tv.

W dotychczasowych meczach VNL 2021 polscy siatkarze wygrali cztery razy, a raz schodzili z parkietu pokonani. Wygrali 3:0 z Włochami, 3:1 z Serbią, 3:0 z Australią, 3:0 ze Stanami Zjednoczonymi oraz 3:1 z Rosją. Jedyną porażkę przyniosło starcie w trzeciej serii spotkań – 1:3 ze Słowenią. Biało-czerwoni są liderem tabeli Ligi Narodów.

 

Zobacz także: Siatkarska dominacja! Polska zdemolowała Rosję w Lidze Narodów

 

Bułgaria po sześciu kolejkach ma odwrotny bilans 1 zwycięstwo – 5 porażek. Jedyne zwycięstwo przyniósł Bułgarom mecz z najsłabszą w stawce Australią (3:0). W pozostałych spotkaniach przegrali z Francją (0:3), Niemcami (2:3), Włochami (2:3), Kanadą (0:3) oraz Iranem (0:3). Podopieczni trenera Silvano Prandiego zajmują 14. miejsce w tabeli.

 

Polska dwukrotnie mierzyła się z Bułgarią w Lidze Narodów. W czerwcu 2018 roku podczas turnieju w Osace Polska wygrała 3:1. Rok później w Ningbo Polacy również wygrali w czterech setach. Wynik 3:1 dla Polski padł również w meczu fazy grupowej MŚ 2018.

 

Transmisja i stream online meczu Polska – Bułgaria w środę 9 czerwca o godzinie 19.20 w Polsacie Sport i na Ipla.tv.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment