imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Liga Narodów siatkarzy 2021: Polska – Brazylia. Transmisja i stream online

p5i4j7om3mx8no9ajetvsnb34h9483p6.jpg


To będzie hit 9. kolejki rozgrywanego w Rimini turnieju VNL! Polscy siatkarze zmierzą się z reprezentacją Brazylii. Mistrzowie świata zagrają z mistrzami olimpijskimi, ale będzie to też starcie dwóch najlepszych do tej pory ekip tej imprezy. O której godzinie mecz Polski z Brazylią? Gdzie obejrzeć to spotkanie? Transmisja i stream online meczu Polska – Brazylia o godzinie 20.50 w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i Ipla.tv.

Polska i Brazylia to dwie czołowe reprezentacje światowej siatkówki w ostatnich latach. Polacy sięgnęli po mistrzostwo świata w 2014 i obronili je w 2018 roku, w obu finałach ogrywając Brazylię. Siatkarze Canarinhos to mistrzowie olimpijscy z Rio de Janeiro (2016).

 

Zobacz także: Wyniki meczów 8. kolejki Ligi Narodów siatkarzy 2021

 

To również wiodące drużyny turnieju VNL w Rimini. W tabeli Polska prowadzi przed Brazylią, ale obie ekipy mają taki sam bilans meczów (7–1) i zdobyły tyle samo punktów – po 21. W czwartek Brazylia ograła 3:0 Bułgarię, a Polacy również w trzech setach uporali się z Holandią.

 

Ostatni mecz obu ekip rozegrano w październiku 2019 roku podczas Pucharu Świata w Japonii. Brazylia wygrała wówczas 3:2. W Lidze Narodów doszło dotychczas do czterech konfrontacji. W 2018 roku w Melbourne Brazylia wygrała 3:1 w meczu fazy zasadniczej. W 2019 w fazie zasadniczej w Katowicach również było 3:1 dla Canarinhos. W turnieju finałowym w Chicago Polacy wygrali 3:2 w grupie oraz 3:0 w meczu o trzecie miejsce.

 

Transmisja i stream online meczu Polska – Brazylia w piątek 11 czerwca o godzinie 20.50 w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i Ipla.tv.

RM, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment