imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Liga Narodów siatkarek 2021: Polska – Tajlandia. Transmisja i stream online

a4kbr53tu17vvyzbc2pmpec8en7hpww3.JPG


W meczu 11. kolejki VNL 2021 polskie siatkarki zmierzą się z Tajlandią. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego będą faworytkami tej konfrontacji. Transmisja i stream online meczu Polska – Tajlandia o godzinie 19.20 w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i Ipla.tv.

W dotychczasowych meczach turnieju Ligi Narodów w Rimini siatkarki reprezentacji Tajlandii przegrały osiem razy, a odniosły jedno zwycięstwo i mają na koncie trzy punkty. Jedyne wygrane spotkanie miało miejsce w poprzedniej kolejce, w rywalizacji z Niemcami 3:1.

 

Zobacz także: Wyniki meczów 10. kolejki Ligi Narodów siatkarek

 

Ostatnie spotkanie obu drużyn rozegrano w sierpniu 2019 roku. Odbyło się ono podczas turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich Tokio 2020, rozgrywanego w Hali Orbita we Wrocławiu. Polskie siatkarki pokonały wówczas Tajlandię 3:2 (15:11 w tie-breaku). W rozgrywkach Ligi Narodów obie reprezentacje mierzyły się dwukrotnie, w obu przypadkach w fazie zasadniczej. W 2018 w Makau Polska przegrała 2:3, a w 2019 roku biało-czerwone wygrały w Opolu 3:0.

 

Transmisja i stream online meczu Polska – Brazylia w niedzielę 13 czerwca o godzinie 19.20 w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i Ipla.tv.

RM, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment