imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Lider wśród producentów domów drewnianych – Eko Architektura

Strona główna > Polska > Lider wśród producentów domów drewnianych – Eko Architektura Lider wśród producentów domów drewnianych – Eko Architektura Artykuł Sponsorowany Polska

Drewniane domki całoroczne stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, ponieważ są to budowle energooszczędne, designerskie, szybkie w montażu. Są również szczególnie funkcjonalne, zwłaszcza gdy chodzi o jakościowe domy wiodącego producenta. Przeczytaj wywiad z Przemysławem Balcewiczem, dyrektorem firmy Eko Architektura.

Drewniane domki całoroczne, czyli niska cena i design

Na czym polega tajemnica sukcesu Eko Architektury?

Drewniane domki całoroczne w naszym wykonaniu łączą w sobie wszystkie najważniejsze dla klientów zalety. Jest to chociażby niska cena, funkcjonalne projekty, jakość i trwałość. Wszystko to zawdzięczamy naszym specjalistom, którzy pracują nad każdym szczegółem projektów. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość wykorzystywanego drewna. Nie może być zbyt wilgotne ani też za suche. Istotny jest nawet gatunek! W naszym przypadku wybór padł na trwałe drewno drzew iglastych o wilgotności 14-18 %. Z pewnością klienci doceniają również projekty naszych architektów oraz designerskie aranżacje wnętrz. Nasze drewniane domki całoroczne są różnorodne! Wyróżnić można domy parterowe, a także przestrzenne domy o kilku kondygnacjach. Dodatkowa przestrzeń na świeżym powietrzu to kolejny plus, w związku z tym większość naszych domów posiada taras. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność. Dlatego nasze drewniane domki całoroczne to nie tylko domy letniskowe, ale także domy mieszkalne odpowiednie dla całych rodzin. Kiedy mowa o cenach, u nas są najniższe. To nie chwyt marketingowy, ale szczera prawda. Stale monitorujemy cenniki konkurencji. Jeśli klienci zauważą lepszą ofertę, my obniżamy cenę! Jako jedyni oferujemy podwójne szyby, ściany i najwyższy standard w cenie najniższego. Myślę, że wszystko to miało ogromny wpływ na sukces firmy.

Czy faktycznie domy drewniane są dobrą alternatywą dla murowanych?

Domki drewniane są wręcz doskonałą alternatywą dla tych murowanych lub betonowych! Sama budowa jest bardzo krótkotrwała i bezproblemowa, a koszty są szczególnie niskie. Ocieplone drewniane domki całoroczne są niezwykle energooszczędne, dzięki czemu rachunki za ogrzewanie maleją. Co więcej, odpowiednio zakonserwowane drewno dobrego gatunku jest trwałe, co zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Wyróżnić można także szereg pozornie mniej istotnych zalet. Jest to chociażby:

  • elektrostatyczność,
  • właściwości izolacyjne,
  • aromat olejków,
  • regulacja wilgotności.

Dlatego domy drewniane są idealne dla alergików – na drewnie nie gromadzi się kurz. Naturalne olejki sprzyjają relaksacji, więc dom staje się prawdziwą oazą spokoju. Poziom wilgotności powietrza jest stale regulowany, ponieważ drewno oddaje lub pochłania wilgoć, zależnie od potrzeb.

Dom całoroczny z drewna – szybki montaż

Wiele mówi się o szybkim montażu drewnianych domów. Czy to prawda?

To prawda, montaż drewnianych domków może potrwać od jednego do kilkunastu dni. Zdarza się dłuższy okres montażu, ze względu na dużą powierzchnię. Montażu można dokonać samodzielnie lub powierzyć to nam. Na życzenie klientów wykonujemy także fundamenty. Co więcej, drewniane konstrukcje nie wymagają dodatkowych wykończeń. Drewno prezentuje się doskonale, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Z użyciem drewnianych elementów powstają niezwykle klimatyczne aranżacje.

Jak przedstawia się kwestia trwałości i warunki gwarancji?

Funkcjonalny projekt to taki, w którym zadbano o właściwą cyrkulację powietrza i prawidłowe odprowadzanie wody. Nigdy o tym nie zapominamy, dlatego wszelkie elementy drewniane na długo pozostają trwałe. Służymy radą naszym klientom, by budynek na długo zachował swoje walory. Gotowy domek należy oczywiście zaimpregnować, by zabezpieczyć ją przed niszczącym działaniem czynników zewnętrznych. Transport odbywa się w naszym zakresie, po uprzednim uwzględnieniu wszelkich wskazówek klienta. Ponadto zapewniamy gwarancję od 2 do 10 lat, zależnie od rodzaju elementu. Dlatego zaufało nam już tylu klientów! Zapraszam więc wszystkich miłośników drewna do kontaktu. Nasza obsługa gwarantuje darmową wycenę i pomoc w realizacji własnych pomysłów.

Artykuł Sponsorowany
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment