imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Leszek Szymowski: „Jestem katolikiem, nie zagłosuję na PiS”

acuk

Strona główna > Polska > Leszek Szymowski: „Jestem katolikiem, nie zagłosuję na PiS” Leszek Szymowski: „Jestem katolikiem, nie zagłosuję na PiS” Jerzy Ulicki-Rek Polska 4 Zamieszczamy poniżej „Dakalog” Leszka Szymowskiego, czyli 10 powodów dla których publicysta nie zagłosuje na PiS z powodu przywiązania do katolickiej wiary.

Jestem katolikiem, nie zagłosuję na PiS. „Poznacie ich po ich owocach” – czytamy w Ewangelii. *Mt 7,20). Te słowa zawsze mi się przypominają gdy słyszę polityków odwołujących się do katolickich wartości tylko po to, by zdobyć wyborcze głosy. Jako prosty katolik konfrontuję wtedy ich uczynki (nie słowa) z Dekalogiem.

1. „Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną” – w IV RP w to miejsce wchodzi skromny poseł z Żoliborza. Kult należny Bogu zastępuje kult nieżyjącego brata w/w posła.

2. „Nie wzywaj imienia Pana Boga swego nadaremnie” co oznacza, iż bluźni Dobra Zmiana, przypisując sobie łatkę „chrześcijańskiej” mimo ewidentnych łajdactw.

3. Pamiętaj abyś Dzień Święty święcił – co oznacza obowiązkową Mszę Świętą i odpoczynek od pracy. IV RP zafundowała nam coniedzielne spory polityczne. Osobną zasługę ma w tym Zbigniew Ziobro, który tysiącom osób zafundował niemożność realizacji praktyk religijnych, zamykając ich za głupoty (a często niesłusznie) w „aresztach wydobywczych”.

4. Czcij ojca swego i matkę swoją – od 2015 roku zafundowano nam cały pakiet rozwiązań legislacyjnych osłabiających autorytet Rodziców.

5. Nie zabijaj – tu się kłania ustawa aborcyjna, przegłosowana przez PiS, zezwalająca na zabijanie nienarodzonych dzieci.

6. Nie cudzołóż – popieranie LGBT i przymusowej seksedukacji w szkołach. Kaczyński zapowiedział, że „po wyborach” jego partia zatrzyma ofensywę LGBT. Nie zauważył biedak, że jego partia rządzi od 2015 roku?

7. Nie kradnij – okradanie nas przy pomocy danin, podatków, podwyżek opłat i składek na ZUS przy jednoczesnym transferowaniu milionów do „samych swoich” poprzez absurdalne zlecenia od spółek Skarbu Państwa (vide reklamy czołgów w „Gazecie Polskiej”). Skala tego państwowego złodziejstwa woła o pomstę do nieba.

8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu – tu się kłania TVPiS i prorządowe media opluwające z furią goebbelsowską wszystkich, którzy ślepo nie wierzą w IV RP. Jako nominowany „ruski agent” sam jestem tego najlepszym przykładem.

9. „Nie pożądaj żony bliźniego swego” – w tej dziedzinie „Dobra Zmiana” nie ma jeszcze osiągnięć ale może dlatego że jej Umiłowany Przywódca jest kawalerem.

10. „Ani żadnej rzeczy która jego jest”. IV RP pożąda naszego dobra (więc nas okrada jak może) naszej wolności (więc ją ogranicza) naszej prywatności (więc nas masowo podsłuchuje).

Gdy więc słyszę, że katolik „nie ma wyboru” i „musi głosować na PiS” to się zastanawiam czy dobrze rozumiem Dekalog.

PONIŻEJ GRAFICZNY KOMENTARZ W-P

Za: https://prawy.pl/104308-leszek-szymowski-jestem-katolikiem-nie-zaglosuje-na-pis/

30.09.2019

Jerzy Ulicki-Rek

https://www.polskawalczaca.com/

farsa demokracjikomedia wyborówoszustwo wyborczePartia interesów SyjonistycznychPiS
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment