imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Leonardo DiCaprio rozstał się z Camilą Morrone. “Wykres DiCaprio” mówi prawdę?

mu3k8pyycoxnzuhz7hg98b5v625ydfmr.jpg


Leonardo DiCaprio znów jest wolny. Jak donoszą media, zakończył się kolejny jego związek

Zakończył się czteroletni związek Leonardo DiCaprio z młodszą o ponad 20 lat modelką Camilą Morrone. Chociaż oboje tego nie potwierdzili, amerykańskie media rozpisują się o dowodach, w tym samotnym rejsie aktora na prywatnym jachcie. Internauci zwracają uwagę, że kolejny raz gwiazdor “Titanica” rozstał się z partnerką po tym, jak ta obchodziła 25. urodziny. Powstał nawet “wykres DiCaprio”.

Hollywoodzki gwiazdor Leonardo DiCaprio, poza kultowymi rolami w “Titanicu”, “Incepcji” czy “Złap mnie, jeśli potrafisz”, słynie z miłosnej niestabilności. 47-letni aktor spotykał się z wieloma paniami, zwłaszcza modelkami. Związki, jakie zawierał, zazwyczaj nie trwały jednak długo.

 

ZOBACZ: Jadowity wąż połknął pytona. Zoo w Miami opublikowało zdjęcie rentgenowskie

 

Wydawało się, że styl życia aktora zmieniła młodsza o 23 lata Camila Morrone. Zaczęli spotykać się w 2017 roku, więc “staż” związku przewyższał długością poprzednie. Plotkarskie media ustaliły jednak, że i ta miłość przeszła do historii.

Leonardo DiCaprio rozstał się z Camilą Morrone niedługo po jej 25. urodzinach

Dziennikarze ostatni raz widzieli DiCaprio i Morrone na początku lipca, podczas wypoczynku w Malibu. Później nie pokazywali się wspólnie, a w połowie wakacji gwiazda kina samotnie wybrała się na rejs prywatnym jachtem w okolicach Saint-Tropez.

 

ZOBACZ: “Irański Hulk” przerabiał swoje zdjęcia. Został zdemaskowany. Wcale tak nie wygląda

 

Pikanterii całej sytuacji dodaje internetowy “przesąd”, że Leonardo DiCaprio spotyka się wyłącznie z kobietami mającymi mniej niż 25 lat. Dotychczas był żartem, podobnie jak memy, iż ten aktor nigdy nie dostanie Oscara; zdezaktualizowały się one w 2016 r., gdy Amerykańska Akademia Filmowa nagrodziła go za rolę w “Zjawie”.

“Wykres DiCaprio” ma potwierdzać, jakie kobiety preferuje aktor

Tym razem “miejska legenda” stała się faktem, bo DiCaprio i Morrone rozstali się tuż po czerwcowych 25. urodzinach modelki. Para oficjalnie nie potwierdziła tych doniesień, lecz wydawany w USA tabloid “People” jest pewien swoich ustaleń.

 

W sieci krąży także “wykres DiCaprio”, zestawiający rosnącą liczbę lat aktora z wiekiem kolejnych partnerek, gdy ich związki kończyły się.

 

wka/grz/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment