imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Lady Gaga odzyskała skradzione psy

aq5nas23quiw9uz1e5h6o23i2qfcmty5.jpg


Koji i Gustav, buldogi francuskie Lady Gagi, wróciły całe i zdrowe do domu. W środę psy zostały skradzione podczas spaceru przez nieznanych sprawców, którzy postrzelili pracownika piosenkarki. Za odzyskanie czworonogów, właścicielka oferowała 500 tys. dolarów.

Informację o odnalezieniu psów przekazała agencja Associated Press w piątek wieczorem czasu lokalnego. Kobieta, która według policji nie jest powiązana ze środową napaścią, przyniosła buldogi na komisariat w Koreatown w Los Angeles.

 

ZOBACZ: Skradziono psy Lady Gagi. Ich opiekun został postrzelony

 

“Kobieta skontaktowała się z pracownikami Lady Gagi, by przekazać psy. Jej tożsamość, a także miejsce znalezienia zwierząt pozostaną tajne, do momentu zakończenia śledztwa” – przekazała policja w komunikacie.

 

Funkcjonariusze do tej pory nie ujawnili, czy kradzież psów piosenkarki była zaplanowana wcześniej, czy dokonano jej spontanicznie. Według informacji BBC buldogi francuskie to bardzo poszukiwane rasy w Stanach Zjednoczonych. Psy z dobrym rodowodem mogą być warte nawet 10 tys. dolarów.

Postrzelony pracownik

W środę ok. godz. 22 pracownik piosenkarki Ryan Fischer został postrzelony podczas spaceru z psami przy North Sierra Bonita Avenue w Los Angeles. Napastnicy oddali w jego kierunku kilka strzałów z półautomatycznej broni, po czym zabrali dwa psy – Goji i Gustava. Trzeci ze zwierzaków, suczka Miss Asia, została znaleziona przez policję.

 

ZOBACZ: Ujawniono nagranie z kradzieży psów Lady Gagi. Piosenkarka oferuje fortunę za ich odzyskanie

 

Złodzieje poruszali się białym samochodem i odjechali w kierunku Hollywood Boulevard. Fischer został przewieziony do szpitala. Pierwsze informacje, mówiły o ciężkim stanie mężczyzny, dzień później informowano, że ranny pracownik “wraca do zdrowia”.

 

Według źródeł powiązanych z piosenkarką, Lady Gaga oferowała 500 tys. dolarów za odzyskanie psów. Piosenkarka przebywa obecnie w Rzymie, gdzie pracuje na planie nowego filmu Ridleya Scotta “Gucci”.

 


 

Artystka jest znana ze swojego zamiłowania do zwierząt. Miss Asia posiada swoje konto na Instagramie. Skradzione psy towarzyszyły Lady Gadze m.in na finale Super Bowl w 2017 roku.

bas/sgo/ polsatnews.pl, AP, NBC News

Czytaj więcej


Source link

Leave a Comment