imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Kuriozum na meczu z Realem. Zabrakło żołnierzy na VARcie? (WIDEO)

86rohuqp7p3un66p98o7hh8dbhgxymat.jpg


W niedzielnym spotkaniu 27. kolejki Primera Division pomiędzy Realem Valladolid i Realem Madryt doszło do kuriozalnej sytuacji z udziałem arbitrów. Kamery telewizyjne pokazały obrazek, na którym w momencie weryfikacji VAR …zabrakło sędziów obsługujących ten system. Zagadka została jednak rozwiązana.

Gospodarze zdobyli w tym meczu trzy gole, które zostały nieuznane ze względu na spalone. Jeden z nich miał zostać poddany weryfikacji przez VAR. Sędzia główny tego spotkania Jesus Gil Manzano czekał na pomoc ze strony swoich kolegów obsługujących powtórki wideo, lecz… mógł się nie doczekać, ponieważ kabina była pusta. Uchwyciły to kamery telewizyjne.

 

Oczywiście w sieci nie brakowało złośliwych komentarzy, że to nie przypadek, a nad systemem VAR czuwa Florentino Perez (prezes Realu Madryt), oglądając mecz na kanapie w swoim domu.

 

 

Zagadka pustego pomieszczenia została jednak szybko wyjaśniona. Otóż takich pomieszczeń jest kilka, a kamera telewizyjna pokazała obrazek akurat z tego pokoju, który był pusty.

 

Real Madryt wygrał 4:1 i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

 

WYNIKI I TABELA PRIMERA DIVISION

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment