imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

KSW 66: Wyniki gali – Polsat Sport

t8piao2ty1mo4di6tymy8dudnr12j2j9.png


KSW 66: Ziółkowski – Mańkowski. Relacja i wyniki na żywo

Marian Ziółkowski (24-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) obronił tytuł mistrza KSW w kategorii lekkiej. “Golden Boy” pokonał jednogłośną decyzją sędziów Borysa Mańkowskiego (22-9-1, 3 KO, 8 Sub). Pas stracił Tomasz Narkun (18-5, 3 KO, 14 Sub). Najdłużej panujący czempion przegrał na punkty z Ibragimem Chuzhigaevem (16-5, 8 KO, 2 Sub). Sprawdźcie wyniki gali KSW 66.

Wyniki gali KSW 66:  

 

70,3 kg/155 lb: Marian Ziółkowski (24-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) pokonał Borysa Mańkowskiego (22-9-1, 3 KO, 8 Sub) jednogłośną decyzją sędziów (48-47, 48-47, 48-47) – walka o pas mistrzowski KSW w kategorii lekkiej

93 kg/205 lb: Ibragim Chuzhigaev (16-5, 8 KO, 2 Sub) pokonał Tomasza Narkuna (18-5, 3 KO, 14 Sub) jednogłośną decyzją sędziów (48-47. 48-47, 48-47) – walka o pas mistrzowski KSW w kategorii półciężkiej

83,9 kg/185 lb: Michał Materla (31-8, 11 KO, 13 Sub) pokonał Jasona Radcliffe’a (17-9, 11 KO, 4 Sub) przez techniczny nokaut (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie. 

83,9 kg/185 lb: Krystian Kaszubowski (10-2, 2 KO, 1 Sub) pokonał Roberta Maciejowskiego (5-3, 5 KO) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-27). 

70,3 kg/155 lb: Sebastian Rajewski (12-6, 4 KO) pokonał Niklasa Backstroema (11-4 1NC, 4 KO, 4 Sub) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-27). 

98 kg/216 lb: Wojciech Janusz (11-7, 3 KO, 5 Sub) pokonał Damiana Skarżyńskiego (5-4, 2 KO, 1 SUB) przez poddanie (duszenie zza pleców) w pierwszej rundzie. 

70,3 kg/155 lb: Donovan Desmae (15-8, 7 KO, 4 Sub) pokonał Łukasza Rajewskiego (11-7 1NC, 5 KO, 2 Sub) przez poddanie (balacha) w drugiej rundzie. 

73 kg/161 lb: Gracjan Szadziński (9-4, 7 KO) pokonał Francesco Moriccę (9-6-1, 2 KO) przez nokaut (lewy sierpowy) w drugiej rundzie. 

77,1 kg/170 lb: Kacper Koziorzębski (8-4, 4 KO) pokonał Huberta Szymajdę (9-5, 1 KO, 5 Sub) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-26). 

61,2 kg/135 lb: Patryk Surdyn (6-2, 1 KO, 2 Sub) pokonał Davida Martynika (5-4, 2 KO, 2 Sub) jednogłośną decyzją sędziów (30-25, 30-26, 30-26). 

mtu, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo. Dobranoc! 

Gala KSW 66 dobiegła końca. Marian Ziółkowski zachował tytuł mistrzowski w wadze lekkiej. Pas stracił najdłużej panujący mistrz – Tomasz Narkun. Nowym czempionem wagi półciężkiej został Ibragim Chuzhigaev. Ponadto zwycięstwo na gali odniósł Michał Materla. 

Wszyscy sędziowie punktowali 48-47. 

Poznaliśmy werdykt! Marian Ziółkowski nadal mistrzem KSW w kategorii lekkiej!

V Runda

W ostatniej rundzie lepiej boksował Ziółkowski. Mańkowski dążył do klinczu i próbował podebrać nogi rywala do sprowadzania. Walka potrwała pełne pięć rund. Niebawem poznamy werdykt!

IV Runda

Na początku rundy Mańkowski wykonał udane obalenie. Walka w parterze utrzymała się przez około minutę. Później oglądaliśmy wymiany stójkowe. Ziółkowski bił na korpus i atakował kombinacjami ciosów. Pod koniec rundy pretendent ruszył po kolejne obalenie, lecz “Golden Boy” obronił się. Ostatnie starcie zapowiada się pasjonująco!

III Runda

Dobra, dynamiczna runda. Mańkowski konsekwentnie dążył do skrócenia dystansu, natomiast Ziółkowski chciał ten dystans utrzymać. Do tego obaj do swojej gry dołożyli niskie kopnięcia. Czas na rundy mistrzowskie!

II Runda

“Diabeł Tasmański” był bardzo konsekwentny w swoich poczynaniach. Boks, skrócenie dystansu i zepchnięcie rywala do siatki. W końcu Mańkowskiemu udało się sprowadzić Ziółkowskiego do parteru. Tam kontrolował walkę przez kilka minut. Runda dla poznaniaka. 

I Runda

Mańkowski próbował skracać dystans i dążyć do klinczu. W stójce Ziółkowski atakował ciosami prostymi. Trudno wskazać zawodnika, który w tym starciu wykazał się większą skutecznością. 

Przed nami walka wieczoru szczecińskiej gali KSW 66. Marian Ziółkowski będzie po raz drugi bronił mistrzowskiego pasa. Jego rywalem będzie Borys Mańkowski. To już za moment! 

Utrata pasa przez Tomasza Narkuna jest sporą niespodzianką. Jednak to nie koniec emocji na KSW 66!

Najdłużej panujący mistrz KSW starcił tytuł. Pas jedzie do Czeczenii! 

AND NEW!!! Ibragim Chuzhigaev odebrał tytuł mistrzowski Tomaszowi Narkunowi. Sędziowie punktowali: 48-47, 48-47, 48-47.

V Runda

Narkun był już bardzo zmęczony. Chuzhigaev skutecznie bronił próby obaleń w wykonaniu mistrza, a do tego celniej boksował. Ta ostatnia runda prawdopodobnie powędruje na konto Czeczena. Niebawem poznamy werdykt. Ależ to będą emocje! 

IV Runda

W stójce walka była wyrównana. W połowie rundy Narkun ruszył po sprowadzenie i błyskawicznie zajął plecy. Z tej pozycji niewiele jednak zrobił, gdyż Chuzhigaev dobrze się bronił. Przed nami piąta runda, która najprawdopodobniej zdecyduje o tym, kto zwycięży ten pojedynek!

III Runda

Tym razem trochę większą aktywnością wykazywał się Narkun. To on wyprowadził więcej celnych ciosów. Chuzhigaev nadal bazował na pojedynczych kombinacjach, które wykonywał rzadziej od rywala. Czas na rundy mistrzowskie!

II Runda

Twarz Narkuna jest coraz bardziej zakrwawiona. Chuzhigaev atakuje rzadko, ale robi to bardzo skutecznie. Jego akcje kick-boxerskie są efektywne. Narkun próbował dystansować rywala frontalnymi kopnięciami. To jednak nie robi wrażenia na Czeczenie. Wielkie emocje czekają nas w kolejnych minutach tego pojedynku@

I Runda

Mimo że Narkun ma przewagę warunków fizycznych, znacznie lepiej radzi sobie Chuzhigaev. Czeczen celniej boksuje i trafia mocnymi niskimi kopnięciami. W pewnym momencie trafił nawet potężnym backfistem. Narkun padł na matę, ale Chuzhigaev nie chciał parteru. Runda dla Czeczena!

Czas na starcie, którego stawką będzie tytuł mistrza KSW w wadze półciężkiej. Tomasz Narkun zmierzy się z Ibragimem Chuzhigaevem!

Materla w bardzo dobrym stylu powrócił do KSW. Przed nami już tylko dwie walki mistrzowskie!

Pierwsza runda była bardzo spokojna w wykonaniu obu zawodników. W końcu Materla wyczekał moment i trafił mocnym prawym. Radcliffe zatoczył się i osunął na matę. Tam “Cipao” dopełnił dzieła zniszczenia!

Michał Materla! Radcliffe znokautowany w pierwszej rundzie!

Nadszedł czas na powrót Michała Materli do klatki KSW. “Cipao” zmierzy się z Jasonem Radcliffem. A to wszystko w Szczecinie – rodzinnym mieście legendy KSW!

Trwa przerwa w gali. Przed nami już tylko trzy najważniejsze pojedynki!

Punktacja sędziów: 30-26, 30-26, 30-26. Jednogłośną decyzją sędziów wygrał Krystian Kaszubowski!

III Runda

Obraz pojedynku się nie zmienił. Kaszubowski obalał i kontrolował walkę w parterze. Warto wspomnieć, że w obu rundach “Kris” musiał radzić sobie z kontuzją nogi. Mimo to przetrwał i prawdopodobnie zostanie zwycięzcą tego starcia!

II Runda

Przez znaczną część drugiej rundy Kaszubowski pracował z góry i kontrolował przebieg walki. Warto wspomnieć, że po obu stronach niewiele było ciosów. Tempo pojedynku było bardzo wolne. Przed nami trzecia runda. 

I Runda

Dużo zapasów i przepychania w klinczu. Tempo walki nie było wysokie. Obaj zawodnicy mieli swoje lepsze i gorsze momenty. Pod koniec rundy Kaszubowski doznał kontuzji nogi! To może mieć wpływ na dalszy przebieg walki. 

Pierwotnie naprzeciwko Krystiana Kaszubowskiego miał stanąć Tomasz Romanowski. “Tommy” z powodów zdrowotnych musiał wycofać się z pojedynku dzień przed galą. Zastąpił go Robert Maciejowski. Przed nami starcie Kaszubowski – Maciejowski! 

To trzecia wygrana Sebastiana Rajewskiego z rzędu. 29-latek pnie się coraz wyżej w drabinkach KSW! 

Sebastian Rajewski zwycięzcą tego pojedynku (30-27, 30-27, 30-27)!

III Runda

Backstroem nie podjął ryzyka, by odmienić losy pojedynku. Rajewski dalej konsekwentnie punktował rywala ciosami na górę i na korpus. Dopiero w końcówce rundy Szwed odważniej ruszył, lecz z tej wymiany zwycięsko wyszedł “Raju”. Zaraz werdykt!

II Runda

Rajewski nadal kontroluje przebieg pojedynku. To on trafia celniej. Szwed zdaje się nie mieć pomysłu, jak skutecznie dobrać się do Polaka. Ponadto raz trafił “Raja” w krocze. Na razie zawodnik Czerwonego Smoka pewnie zmierza po wygraną. 

I Runda

Szachy w stójce. Środek klatki dłużej okupował Rajewski i to on sprawiał wrażenie zawodnika aktywniejszego i celniejszego. Zawodnik Czerwonego Smoka bardzo dobrze pracował niskimi kopnięciami. Bakstroem na razie nie forsuje tempa. 

Niklas Backstroem kontra Sebastian Rajewski. Ta walka już za chwilę. Zapowiada się niezwykle ciekawie!

Od początku walki “Kulkinho” wywierał presję na przeciwniku. Po szybkim sprowadzeniu znalazł się za plecami rywala. Z tej pozycji najpierw pracował ciosami, a następnie zapiął duszenie. Skarżyński musiał odklepać. Świetny występ wypożyczonego do KSW zawodnika FEN! 

Wojciech Janusz! Kapitalny występ szczecińskiego bohatera! Skarżyński poddał walkę w pierwszej rundzie!

A za chwilę do klatki wejdzie wypożyczony z FEN do KSW Wojciech Janusz. “Kulkinho” zawalczy przed własną publicznością, a jego przeciwnikiem będzie Damian Skarżyński!

Dopóki walka toczyła się w stójce, lepiej radził sobie Rajewski. W końcu Belg ruszył po sprowadzenie i szybko zajął plecy rywala. Z tej pozycji zapiął jednocześnie odwrotny trójkąt nogami i balachę. Zawodnik Czerwonego Smoka odklepał tę drugą technikę. Kapitalny występ Donovana Desmae! 

Donovan Desmae! Poddanie w drugiej rundzie! 

I Runda

W stójce obaj zawodnicy szachowali się wzajemnie. Desmae dwukrotnie zainicjował klincz. Druga próba zakończyła się obaleniem. Statystyki trafionych ciosów są jednak bardzo zbliżone. Pora na drugą odsłonę!

Nadszedł czas na czwarty pojedynek gali KSW 66. Donovan Desmae zmierza już do klatki. Za moment jego śladem podąży Łukasz Rajewski. Starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii lekkiej!

Trwa ceremonia otwarcia gali. 

Za nami pierwsze skończenie walki przed czasem pod czas dzisiejszej gali. Do końca KSW 66 jeszcze siedem pojedynków. 

W drugiej odsłonie walki “Terminator” nadal niemiłosiernie okładał Włocha w stójce. Najpierw posłał go na deski, lecz Moricca wstał. Drugiego nokdaunu zawodnik z Mediolanu już nie przetrwał. Wrócił Gracjan Szadziński! 

Koniec walki! Potężny nokaut w wykonaniu Szadzińskiego! 

I Runda

Przedziwnie walczy Włoch. Moricca praktycznie nie trzyma gardy i przyjmuje kolejne razy przy siatce. Szadziński trafia kolejnymi ciosami, ale zawodnik z Italii nic sobie z tego nie robi. Niemniej jednak pierwsze starcie wygrał reprezentant Berserkers Team. 

Nie zwalniamy tempa! Czas na trzeci pojedynek dzisiejszej gali. Francesco Moricca kontra Gracjan Szadziński – to już za moment!

Za nami dwie pierwsze potyczki gali KSW 66. Wygrane do swojego dorobku dopisali Patryk Surdyn i Kacper Koziorzębski! 

Jednogłośna decyzja sędziów! Kacper Koziorzębski zwycięzcą! (30-26, 30-27, 30-27)

III Runda

Na początku trzeciej odsłony odważnie ruszył Szymajda. Koziorzębski zachwiał się pod ciosami rywala. Po kilkudziesięciu sekundach walki w klinczu, pojedynek przeniósł się na ziemi i to “Wiór” znalazł się na górze. Potem tempo walki wyraźnie spadło. Niemniej jednak przewagę utrzymywał Koziorzębski. I to prawdopodobnie on zostanie zwycięzcą tego pojedynku!

II Runda

Ponownie walka była bardzo dynamiczna. Zarówno w stójce, jak i w parterze skuteczniejszy był Koziorzębski. Wrocławianin trafiał w stójce i konsekwentnie pracował z góry na ziemi. Przed nami decydujące starcie!

I Runda

Za nami bardzo ciekawa pierwsza runda! Zaczęło się od wymian bokserskich. Później Koziorzębski trafił kilkoma poteżnymi kopnięciami na korpus. Szymajda ratował się klinczem i próbami obalenia. Kiedy walka wracała do stójki, znowu dominował “Wiór”. Więcej zdrowia w tej rundzie stracił Szymajda! 

Pora na drugą walkę. Hubert Szymajda jest już w klatce. Zaraz wejdzie do niej Kacper Koziorzębski! 

To pierwsza wygrana Surdyna w trzecim występie w KSW. Z kolei Martynik poniósł drugą porażkę w trzecim pojedynku dla tej organizacji. 

Przekonujące zwycięstwo Patryka Surdyna! Punktacja sędziów: 30-25, 30-26, 30-26.

III Runda

Na początku trzeciej odsłony pojedynku Surdyn obalił Martynika. Długo kontrolował walkę zza pleców. Półtorej minuty przed końcem starcia zajął dosiad, a potem ponownie plecy. To była kolejna dominująca runda w wykonaniu Surdyna. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik z Łomży zapisze na swoje konto pierwszą wygraną w klatce KSW!

II Runda

Surdyn szybko sklinczował i przeniósł walkę do parteru. Najpierw kontrolował przebieg pojedynku z gardy, a w końcówce rundy pracował nad zajęciem pleców. Martynik nie ma na razie argumentów w rywalizacji z Polakiem. Dwie rundy zdecydowanie wygrał zawodnik z Łomży. 

I Runda

Pierwsze starcie przebiegło pod dyktando Surdyna. Łomżanin najpierw obalił rywala, a następnie dociskał go do siatki i pracował nad zajściem za plecy. Dopiero pod koniec rundy walka wróciła do stójki po faulu Surdyna. 

Czas na pierwszą walkę gali. Rękawice skrzyżują Patryk Surdyn i Dawid Martynik! 

Dobry wieczór! Przed nami gala KSW 66. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo! 

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment