imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

KSW 64: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

up8g2rfrn14u561kifr5oivekw6zs2j1.jpg


Sebastian Przybysz (9-2, 4 KO, 2 Sub) obronił tytuł mistrza KSW w kategorii koguciej. “Sebić” poddał Bruno Santosa (10-3, 1 KO, 5 Sub) w trzeciej rundzie. Z kolei Mariusz Pudzianowski (16-7, 11 KO) potrzebował zaledwie 18 sekund na znokautowanie Bombardiera (2-1, 2 KO). Sprawdźcie wyniki i skróty walk gali KSW 64.

Wyniki walk gali KSW 64:

61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (9-2, 4 KO, 2 Sub) pokonał Bruno Augusto dos Santosa (10-3, 1 KO, 5 Sub) przez poddanie (odwrotny trójkąt nogami) w trzeciej rundzie – walka o pas mistrza KSW w kategorii koguciej

+120,2 kg/+265 lb: Mariusz Pudzianowski (16-7, 11 KO) pokonał Bombardiera (2-1, 2 KO) przez nokaut (prawy prosty) w pierwszej rundzie. 

65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski (13-2, 7 KO, 1 Sub) pokonał Filipa Pejicia (15-5-2, 10 KO, 3 Sub) przez nokaut (wysokie kopnięcie) w pierwszej rundzie. 

65,8 kg/145 lb: Robert Ruchała (6-0, 3 Sub) pokonał Patryka Kaczmarczyka (7-1, 1 KO, Sub) jednogłośną decyzją sędziów. 

77,1 kg/170 lb: Michał Pietrzak (10-4-1, 3 KO, 2 Sub) zremisował z Shamilem Musaevem (14-0-1, 8 KO, 2 Sub) większościową decyzją sędziów. 

52,2 kg/115 lb: Sylwia Juśkiewicz (10-6, 6 KO) pokonała Karolinę Owczarz (4-2, 2 Sub) jednogłośną decyzją sędziów. 

83,9 kg/185 lb: Cezary Kęsik (13-1, 10 KO, 2 Sub) pokonał Marcina Krakowiaka (11-4, 5 KO, 6 Sub) przez TKO (ciosy w stójce) w trzeciej rundzie. 

83,9 kg/185 lb: Jason Radcliffe (17-8, 11 KO, 4 Sub) pokonał Alberta Odzimkowskiego (11-6, 3 KO, 7 Sub) przez TKO (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie. 
93 kg/205 lb: Oumar Sy (5-0, 3 KO, S Sub) pokonał Adama Tomasika (5-1, 2 KO, 3 Sub) przez TKO (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie. 

mtu, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

Wybrzmiało “And Still! Gala KSW 64 dobiegła końca. Dziękujemy za śledzeni relacji na żywo!

Santos obalił i atakował ciosami z góry. W pewnym momencie Przybysz zapiął odwrotny trójkąt nogami. To niezwykle rzadka technika w MMA. Brazylijczyk długo się bronił, lecz w końcu odklepał. Zawodnik Mighty Bulls Gdynia obronił tytuł!

Niesamowite! Sebastian Przybysz poddał Bruno Santosa odwrotnym trójkątem nogami!

II Runda

Najpierw oglądaliśmy bardzo spokojną stójkę w wykonaniu obu. Kiedy walka przeniosła się do parteru, kontrolę nad pojedynkiem zyskał Przybysz, który znalazł się za plecami przeciwnika. Z tej pozycji pracował ciosami i szukał duszenia zza pleców. Dobra runda w wykonaniu mistrza!

I Runda

Bardzo spokojne starcie. Żaden z nich nie zdecydował się na większe ryzyko. Santos szukał sprowadzenia, ale dobre bronił się Przybysz. Zawodnicy nie forsują tempa, gdyż zdają sobie sprawę, że walka jest zakontraktowana na pięć rund. 

Wybrzmiał pierwszy gong!

A przed nami już tylko walka wieczoru! Pretendent Bruno Santos jest już w klatce. Właśnie do areny podąża Sebastian Przybysz!

Tak wyglądał “face to face” Khalidova i Soldicia!

Oto skrót walki Pudzianowski – Bombardier!

Po pojedynku Bombardier nie mógł się pogodzić z tym, że walka się skończyła. “Pudzian” dopisał do rekordu kolejną wygraną!

Walka trwała dokładnie 18 sekund!

Po dwóch low-kickach Bombardier ruszył na Pudzianowskiego z ciosami. Senegalczyk był kompletnie odsłonięty, co Polak wykorzystał. Były strongman wyprowadził prawego prostego, po którym Bombardier padł na deski!

To trwało zaledwie kilkanaście sekund! Mariusz Pudzianowski znokautował Bombardiera!!!

Obaj już gotowi do walki! Za moment pierwszy gong!

Senegalczyk już w klatce. Podąża do niej “Pudzian”!

Roztańczony Bombardier zmierza do klatki!

To się dzieje! Pudzianowski vs Bombardier! Od tej walki dzielą nas już tylko minuty!

Oto skrót walki Rutkowski – Pejić. 

Właśnie teraz twarzą w twarz po efektownym wejściu stanęli Mamed Khalidov i Roberto Soldić!

Daniel Rutkowski zanotował świetne wejście do KSW. To pierwszy jego taki nokaut w karierze!

“Rutek” zagonił rywala pod siatkę i gdy ten obniżył pozycję wyprowadził atomowego lewego hig-kicka. Pejić zwalił się na matę. Były mistrz FEN i Babilon MMA z uśmiechem na twarzy w świetnym stylu przywitał się z KSW!

Co za nokaut!!! Daniel Rutkowski znokautował Filipa Pejicia wysokim kopnięciem!

I Runda

Pejić ruszył szarżą już na początku pojedynku i wydawało się, że może zakończyć walkę już w pierwszych sekundach. “Rutek” jednak przetrwał i potem zaczęły się szachy w stójce z krótką przerwą na zapasy przy siatce. Można było odnieść wrażenie, że lepiej w wymianach stójkowych odnajdywał się Chorwat. 

Do końca gali KSW 64 zostały trzy walki. Czas na starcie Rutkowski – Pejić!

Tymczasem w klatce KSW twarzą w twarz stanęli Daniel Torres i Salahdine Parnasse!

Oto skrót tej znakomitej batalii. 

A więc rewanż udany! Obaj zawodnicy kilka lat temu zmierzyli się na amatorstwie i wówczas górą był Kaczmarczyk. Tym razem lepszy był Ruchała!

Robert Ruchała zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów!

III Runda

Bardzo dobra runda. Obaj szukali nieszablonowych technik w stójce oraz siłowali się przy siatce. To było bardzo dobre starcie. Za chwilę werdykt!

II Runda

Kaczmarczyk próbował punktować w stójce i niektóre jego ataki dochodziły celu. W końcu Ruchała przechwycił jedno z niskich kopnięć i przeniósł walkę do parteru. Później walka wróciła do stójki. Przed nami ciekawie zapowiadająca się trzecia odsłona!

I Runda

Ruchała szybko sklinczował i przeniósł walkę do parteru. Na ziemi świetnie kontrolował walkę. Kaczmarczyk nie miał żadnych argumentów. W końcówce rundy Ruchała zaszedł za plecy rywala, ale nie zdążył zapiąć duszenia zza pleców. Bardzo dobre wejście w pojedynek zawodnika z Nowego Sącza!

Czas na wyczekiwane starcie dwóch wielkich talentów – Patryk Kaczmarczyk skrzyżuje rękawice z Robertem Ruchałą. To już za moment! 

Tak wyglądało zakończone remisem starcie pomiędzy Musaevem a Pietrzakiem. 

Zapraszamy na skrót walki Owczarz – Juśkiewicz. 

Od bardzo dawna nie widzieliśmy w KSW remisu. O remisie zdecydował punkt odjęty Dagestańczykowi w pierwszej rundzie. 

Większościową decyzją sędziów padł remis!

III Runda

Znowu Musaev świetnie radził sobie w stójce. Imponował szeroką gamą technik kick-boxerskich. Przy siatce również ograniczał atuty Pietrzaka. Za chwilę poznamy werdykt!

II Runda

Bardzo dobra stójka w wykonaniu Musaeva. Dagestańczyk był wyraźnie szybszy w stójce jednocześnie ograniczając zapaśnicze zapędy Pietrzaka. Musaev trafiał i stopniowo zaznaczał swoją przewagę w tym pojedynku. Trzecia odsłona zapowiada się pasjonująco. 

I Runda

Pietrzak zaczął bardzo agresywnie i ruszył po swoje ulubione zapasy. Przy siatce Musaev dobrze się bronił, po czym na chwilę udało mu się rozerwać uchwyt. Następnie “Crusher” znowu sklinczował i próbował wynieść rywala. Dagestańczyk chwycił się siatki, w wyniku czego sędzia odjął mu punkt. W końcówce starcia Pietrzak znalazł się w dosiadzie i w ten sposób zapisał tę rundę na swoje konto. 

Nie zwalniamy tempa! Shamil Musaev kontra Michał Pietrzak – pierwszy gong już niebawem! 

Co to była za wojna! Oto skrót walki Kęsik – Krakowiak. 

Juśkiewicz popisowo rozegrała ten pojedynek i zapisała na swoje konto trzecią wygraną w KSW. Jak na razie oglądamy świetną galę!

Nie mogło być inaczej. Jednogłośną decyzją sędziów wygrała Sylwia Juśkiewicz!

III Runda

Owczarz dosyć szybko sklinczowała rywalkę i zepchnęła pod siatkę. Tam próbowała sprowadzić Juśkiewicz, lecz ta skutecznie się broniła. Tak wyglądała niemal cała trzecia runda. To chyba jednak za mało. Werdykt powinien być formalnością!

II Runda

Zaczęło się bardzo spokojnie. W końcu Juśkiewicz posłała rywalkę na deski ciosami. Była blisko skończenia walki przed czasem, lecz wtedy wyprowadziła kolano w głowę w parterze, przez co sędzia odjął jej jeden punkt. W końcówce rundy Owczarz również kopnęła przeciwniczkę w parterze i też straciła punkt. Juśkiewicz dominuje w tym starciu i jak na razie jest pewnie idzie po zwycięstwo. 

I Runda

Obie zawodniczy zaczęły bardzo spokojnie, z dużym szacunkiem do siebie. W stójce niewiele było akcji. Minutę przed końcem Owczarz ruszyła po sprowadzenie, lecz Juśkiewicz dobrze wybroniła próbę. Przez resztę starcia Owczarz była na plecach, a Juśkiewicz okopywała jej nogi z pozycji stojącej. 

Nadeszła pora na starcie pań! Sylwia Juśkiewicz już czeka w klatce na Karolinę Owczarz! 

To była znakomita walka. Czekamy na więcej!

Przed rozpoczęciem trzeciej odsłony lekarz sprawdzał zdolność Krakowiaka do walki. Trenujący w Łodzi zawodnik ostatecznie został dopuszczony do dalszej rywalizacji. Kiedy runda się rozpoczęła Kęsik ruszył do ataku i sędzia przerwał walkę po 17 sekundach. “Polski Czołg” górą po wyniszczającym boju!

Trzecia runda była już egzekucją. Cezary Kęsik zwyciężył przez techniczny nokaut!

II Runda

Obaj zawodnicy odczuwali skutki toczonej w szaleńczym tempie pierwszej rundy. W pierwszej połowie drugiego starcia lepiej radził sobie Kęsik, który znowu zadawał celne ciosy w stójce. W końcu Krakowiak obalił rywala, lecz po kilkudziesięciu sekundach Kęsik wykonał udane przetoczenie. Przed nami trzecia runda. Obaj są już skrajnie wyczerpani!

I Runda

Co za runda! Kiedy Kęsik po raz pierwszy trafił Krakowiaka, agresywnie ruszył po zakończenie walki przed czasem. Zawodnik z Wolborza przyjmował kolejne ciosy, ale był w stanie przetrwać kolejne kanonady. Gdy walka trafiła do parteru, Krakowiak znalazł się w dosiadzie i w tej pozycji walczył do końca rundy. Co za starcie!

Za nami otwarcie gali. Czas na trzeci pojedynek. Marcin Krakowiak vs Cezary Kęsik – to już za chwilę!

W ten sposób Radcliffe brutalnie rozbił Odzimkowskiego. 

Zapraszamy na skrót walki otwarcia. 

Odzimkowski przed walką był dużym faworytem. Mimo to Radcliffe nie pozostawił wątpliwości, kto w tym starciu jest lepszy. 

Po około minucie Radcliffe trafił mocnym podbródkowym. Wtedy zaczęła się dewastująca praca w wykonaniu Anglika. Twarz Polaka była coraz bardziej zakrwawiona, a Radcliffe konsekwentnie rozbijał swojego przeciwnika. Odzimkowski szukał poddania balachą, ale Anglik skutecznie się bronił. Po kolejnych ciosach spadających na głowę zawodnika z Radomia, sędzia przerwał walkę. Duża niespodzianka!

Fenomenalny występ Jasona Radcliffe’a! Brutalne TKO w pierwszej rundzie!

Pora na drugie starcie gali KSW 64. Jason Radcliffe już przekroczył próg klatki. Zaraz wejdzie do niej Albert Odzimkowski! 

Zawodnik z Krosna dość szybko ruszył po sprowadzenie. W parterze Francuz świetnie przetoczył rywala i znalazł się na górze. Tomasik próbował poddania balachą z pleców, lecz wtedy Sy zaatakował kanonadą ciosów młotkowych. Gdy Polak nie odpowiadał, wkroczył sędzia. Świetne wejście do KSW reprezentanta Francji! 

Oumar Sy! Tomasik rozbity w pierwszej rundzie! 

Czas na pierwszą walkę gali KSW 64! Oumar Sy zmierzy się z Adamem Tomasikiem!

Ponadto na KSW 65 dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Danielem Torresem a Salahdinem Parnassem. Stawką pas mistrza KSW w wadze piórkowej! 

Następna gala KSW odbędzie się w Gliwicach 18 grudnia! W walce wieczoru Mamed Khalidov skrzyżuje rękawice z Roberto Soldiciem. Obaj zawodnicy staną twarzą w twarz podczas dzisiejszej gali.

Trwa studio przed galą. Zapraszamy na zapowiedź co-main eventu dzisiejszej gali. 

Dobry wieczór! Przed nami gala KSW 64. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment