imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

KSW 64: Pudzianowski – Bombardier. O której godzinie? Kiedy walka?

t52si89zg4anez6uurpztuk9d3s8bkdk.jpg


KSW 64: Pudzianowski – Bombardier. Kiedy i o której walka?

Nadszedł czas na KSW 64. Jednym z najciekawszych wydarzeń gali będzie pojedynek, w którym zmierzą się Mariusz Pudzianowski i senegalski Bombardier. To druga próba zestawienia obu zawodników. Kiedy odbędzie się walka Pudzianowski – Bombardier? O której godzinie rozpocznie się starcie Pudzianowski – Bombardier?

Pierwotnie do polsko-senegalskiego pojedynku miało dojść w marcu tego roku w walce wieczoru KSW 59. W dniu gali Bombardier doznał ataku wyrostka robaczkowego. Mistrz laamb trafił do szpitala, a starcie z “Pudzianem” zostało odwołane. Kilka godzin przed galą władze KSW musiały znaleźć zastępstwo. Ostatecznie do klatki z byłym strongmanem wszedł Nikola Milanović. Walka zakończyła się szybkim zwycięstwem Pudzianowskiego. 

 

ZOBACZ TAKŻE: KSW 64: Wyniki ważenia 

 

Pół roku później szefowie największej polskiej organizacji MMA wrócili do tego zestawienia. Pojedynek został zakontraktowany na galę KSW 64, która odbędzie się w sobotę 23 października w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to co-main event gali. W najważniejszym starciu wieczoru Sebastian Przybysz będzie bronił mistrzowskiego pasa w kategorii koguciej. Tytuł spróbuje mu odebrać Bruno Santos z Brazylii. 

 

W piątkowy poranek bohaterowie sobotniego wydarzenia stanęli na wadze. “Pudzian” wniósł 117,8 kg. To znacznie mniej niż jego przeciwnik. W przypadku Bombardiera waga pokazała aż 148,1 kg. 

KSW 64: O której godzinie rozpocznie się walka Pudzianowski – Bombardier? 

Gala KSW 64 wystartuje w sobotę 23 października o godzinie 20:00. Pudzianowski i Bombardier pojawią się w klatce najprawdopodobniej po godzinie 23:00.

 

Transmisja gali KSW 64 w systemie PPV.

mtu, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment