imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

„Kozlovska plująca na Polskę u szwabów!” – jeszcze raz kilka słów o „Otwartym Dialogu”„Kozlovska plująca na Polskę u szwabów!” – jeszcze raz kilka słów o „Otwartym Dialogu”

a-41

Strona główna &gt Polska &gt „Kozlovska plująca na Polskę u szwabów!” – jeszcze raz kilka słów o „Otwartym Dialogu”„Kozlovska plująca na Polskę u szwabów!” – jeszcze raz kilka słów o „Otwartym Dialogu” „Kozlovska plująca na Polskę u szwabów!” – jeszcze raz kilka słów o „Otwartym Dialogu”„Kozlovska plująca na Polskę u szwabów!” – jeszcze raz kilka słów o „Otwartym Dialogu” a303 Polska

Kozlovska nie powinna wjechać na teren Niemiec, jednak zrobiła to i teraz będzie wygadywać głupoty na temat naszego kraju. Jak to się stało, że nasz „sojusznik” i sąsiad robi takie rzeczy?

Otóż nic konkretnego, ponieważ robił to zawsze. Tylko teraz sytuacja jest trochę inna, ale schemat pozostał ten sam. Po prostu my Polaczki mamy siedzieć cicho i trzymać mordę na kłódkę. W końcu nie po to kazachski miliarder wywala tyle kasy, by tak łatwo jego kochanica nie mogła robić fermentu i załatwiać jego interesów. W międzyczasie widać jak na dłoni, że Polska jest bardzo słabym państwem i niemiaszki robią sobie co chcą! Nord Stream, te wszystkie sankcje i pytania o praworządność, a teraz Kozlovska, która w świetle europejskich regulacji nie powinna wjechać do tego państwa, lecz robi to bez najmniejszego problemu. Chyba nie powinniśmy być teraz zaskoczeni takim obrotem sprawy. Skoro i nie poszło się za ciosem i nie wypleniło tej zarazy, jakim był i jest „Otwarty Dialog”, teraz nie powinniśmy być zdziwieni, że przy pomocy Niemiec – nasi wschodni i zachodni wrogowie robią, co chcą.

Od razu trzeba było zlikwidować wspomnianą fundację i zająć ich konta. Postawić w stan oskarżenia tych, co prowadzili szkodliwą działalność przeciwko Polsce. Nie tylko Kozlovska powinna mieć problemy, ale również jej mężuniu – Kramek! Jednak to wymagałoby wyciągnięcia konsekwencji wobec kilku prominentnych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Gosiewska, Dworczyk i inni nie mogliby pójść na odstrzał, dlatego mamy to, co mamy. Dzisiaj jakaś marionetka, którą miliarder – kochanek zrobił prezesem fundacji pluje na nasz kraj i robi pośmiewisko na arenie międzynarodowej. Na portalu mieliście możliwość posłuchania rozmowy z Panią Balii Marzec, która opowiedziała dokładnie jak to wszystko wygląda i kto jest zamieszany we współpracę z tą organizacją. Smród wlecze się za najbardziej wpływowymi politykami dzisiejszej partii rządzącej. Skoro tak się sprawy mają, to nie powinniśmy być zdziwieni, że nasz wrógowie wykorzystują taką słabość.

Nie mam również wątpliwości, że atak Niemiec i zaproszenie Kozlovsky do tego kraju ma dużo wspólnego z wprowadzeniem artykułu 7 wobec Węgier. Jest to początek grania na rozłam sojuszu Budapeszt – Warszawa. Gra idzie o wysoką stawkę, ponieważ w komunistycznej Unii Europejskiej robią, co tylko mogą, by wprowadzić nowy porządek świata, który zaowocuje sprowadzeniem imigrantów z Afryki i Azji. Na drodze stoi Polska i Węgry a po drugiej stronie lewacka Europa i ich ludzie jak Kozlovska, która wspierana jest przez naszych wrogów. Nie ma się co oszukiwać, że przed nami jeszcze wiele takich ataków i jawnych pogwałceń traktatów europejskich i porozumień, które wynikają z członkostwa w Unii Europejskiej. Musimy powoli zacząć sobie uzmysławiać, że batalia o Polskę, jaką znamy zaczyna się na dobre. Potrzeba weryfikacji naszego członkostwa w tej skorumpowanej organizacji przychodzi szybciej niż by się wielu wydawało. Skoro Niemcy mają za nic zakaz wjazdu dla takiej osoby jak Kozlovska, to po co w ogóle być w takiej organizacji państw, które się wzajemnie nie szanuje i działa przeciwko sobie? Odpowiedź na to pytanie zostawiam wam wszystkim, którym dobro naszej ojczyzny leży na sercu.

Piotr Szlachtowicz

Źródło: thenowypolskishow.co.uk


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment