imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Kot spełnia życzenia jak złota rybka. Wystawiony na sprzedaż za 10 mln rubli

000AKFSKFO6TNRW8-C411.jpg


Pochodzi z Nowosybirska, nazywa się I-Level Wincent i został wystawiony na sprzedaż za 10 milionów rubli, około pół miliona złotych. Mowa o kocie, którego właścicielka zapewnia, że jest zaczarowany i spełnia życzenia.

Jelena, właścicielka kota, zapewnia, że zwierzę jest zaczarowane.

– Potrzebowałam mieszkania i pewnego dnia krzyknęłam do kota: Spełnij moje życzenie! Następnego dnia zdałam sobie sprawę, że tak się stanie. Po miesiącu mieszkanie było moje – zapewnia w rozmowie z dziennikarzem KP-Nowosybirsk. Potem przyszło kolejne mieszkanie a na końcu samochód. I nic więcej, bo – jak informuje Jelena – Wincent, niczym złota rybka, spełnia tylko trzy życzenia.  

Dlatego właśnie właścicielka postanowiła go sprzedać. – Ja już wyczerpałam swój limit. Teraz chcę, żeby kot uszczęśliwił kogoś innego – argumentuje. Zwierzę zostało wystawione na sprzedaż na jednej z rosyjskich platform online. Jego cena to 10 milionów rubli. Ci, których nie stać za kupno, mogą za 2 tysiące rubli (około 100 złotych), zbliżyć się do kota i go pogłaskać. 

Zdaniem Jeleny, kot odziedziczył swoje zdolności po matce Wincenta, kocicy “czarnej jak węgiel”, zwanej Oktawiante Lolita. Raczej nie po ojcu, niebieskim Rochesterze, który w opinii Rosjanki nie posiada nadprzyrodzonych mocy. 

ew


Source link

Leave a Comment