imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Koronawirus, masoneria i New World Order – dr Stanisław Krajski

Strona główna > Polska > Koronawirus, masoneria i New World Order – dr Stanisław Krajski Koronawirus, masoneria i New World Order – dr Stanisław Krajski AdRo20323 marca, 202023 marca, 2020 Polska 0

Jak widzimy jest to genialny scenariusz, okazuje się, że z ludźmi można wszystko, można ich zamknąć po domach i będą się cieszyć i dziękować, że się ich zamknęło po domach, można im zabronić przemieszczać się z miejsca na miejsce, można zabronić wszelkie zgromadzenia.

Można zakazać to czy tamto i będą (ludzie) się słuchali i dziękowali i głosowali na tego kto im to każe. No i okazuje się, że coś takiego bardzo łatwo wywołać, taką epidemię, bo zauważmy, kiedy mówię te słowa jest 5 ofiar śmiertelnych i ponad 200 osób chorych w Polsce.

I teraz pomyślmy gdyby ktoś chciał coś takiego spowodować w 2019 roku czyli w roku poprzednim i byłoby to proste. W roku poprzednim w Polsce zmarło na grypę ponad 140 osób, nie spotkałem się z danymi ile chorowało ale pewnie chorowało z pół miliona przynajmniej, jak tyle zmarło.

No i teraz wyobraźmy sobie, że tą grypę nazywają jakoś, była ptasia, była świńska, to się ją nazwie grypa księżycowa, czy grypa gwiezdna, czy w jakikolwiek sposób i się mówi: „Przychodzi niebezpieczna zabójcza Grypa Księżycowa” i zaczyna podawać się informacje: „Zachorowało – tyle” – to będzie prawda bo zachorowało – tyle, w zeszłym roku.

Później będzie pierwsza ofiara śmiertelna w Olsztynie, druga ofiara śmiertelna w Rzeszowie, trzecia ofiara śmiertelna w Łodzi i tak każdego dnia, dzisiaj umarły 3 osoby, dzisiaj umarło już 5 osób i tak by doszli do ponad 140 bo tyle zmarło i z tego wynika, że panika byłaby dokładnie taka sama, jak nie większa, no bo 140 osób to jest dużo.

Tą sytuacje można by dalej wykorzystać do różnych dalszych ruchów, których celem byłby nowy wspaniały świat czy jak kto woli Nowy Porządek Świata.

Fragment wykładu dr.Stanisława Krajskiego, poniżej całość

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=KZpZI5TTa68?start=60&feature=oembed&w=640&h=360]

AdRo203 Dr. KrajskikoronawirusmasoneriaNWO
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment