imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Konferencja Panthers Wrocław przed sezonem w Europejskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego. Transmisja na Polsatsport.pl

dtnrz8mxutt431wt83n1xuz79fairgzp.png


Panthers Wrocław to jedyny polski przedstawiciel, który będzie miał okazję wystąpić w najbliższej edycji prestiżowych rozgrywek Europejskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Panthers Wrocław to jedyny polski przedstawiciel, który będzie miał okazję wystąpić w najbliższej edycji prestiżowych rozgrywek Europejskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. To nic innego, jak odpowiednik piłkarskiej Ligi Mistrzów, w której występują najlepsze zespoły na Starym Kontynencie! To temat przewodni piątkowej konferencji prasowej klubu, którą pokażemy na Polsatsport.pl.

Panthers Wrocław to klub niesamowicie rozwijający się – nie tylko w kontekście drużyn futbolu amerykańskiego w Polsce, ale także biorąc pod uwagę wszelakie inne dyscypliny sportowe w naszym kraju. Znakomity marketing, świetna infrastruktura Stadionu Olimpijskiego, wierni kibice i przede wszystkim kapitalni zawodnicy, którym dane będzie reprezentować nas w zmaganiach ELF.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polski jedynak w Europie poznał terminarz prestiżowych rozgrywek

 

European Football League to międzynarodowe rozgrywki klubowe w futbolu amerykańskim, które powstały w 1986 roku. Rywalizują w nim najlepsze zespoły z poszczególnych lig krajowych.

 

Już 5 czerwca wrocławianie zmierzą się u siebie z Leipzig Kings, aby tydzień później wybrać się do Niemiec na mecz ze Stuttgart Surge. W czerwcu zawodnicy Panthers zmierzą się jeszcze na wyjeździe z Frankfurt Galaxy oraz podejmą Hamburg Sea Devils. W sumie “Pantery” rozegrają 12 spotkań w sezonie regularnym.

 

– Będzie to moje pierwsze zetknięcie się z futbolem na tak wysokim poziomie. Jeżeli miałbym wybrać jedną drużynę, na mecz z którą najbardziej czekam, to pewnie Frankfurt Galaxy ze względu na fakt, że są aktualnymi mistrzami ligi – powiedział jeden z nowych nabytków klubu ze stolicy Dolnego Śląska, Mateusz Konwent w rozmowie z mediami klubowymi.

 

Podczas piątkowej konferencji prasowej przedstawiciele Panthers Wrocław wypowiedzą się na temat zbliżającego się wielkimi krokami sezonu. Warto zaznaczyć, że mecze z udziałem Panthers Wrocław w elitarnych rozgrywkach Europejskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego będzie można śledzić na sportowych antenach Polsatu!

 

Terminarz Panthers Wrocław w EFL:

 

5 czerwca: Panthers Wrocław – Leipzig Kings godz. 15:00
12 czerwca: Stuttgart Surge – Panthers Wrocław godz. 15:00
19 czerwca: Frankfurt Galaxy – Panthers Wrocław godz. 15:00
26 czerwca: Panthers Wrocław – Hamburg Sea Devils godz. 15:00

 

3 lipca: Vienna Vikings – Panthers Wrocław godz. 15:00
10 lipca: Berlin Thunder – Panthers Wrocław godz. 15:00
17 lipca: Panthers Wrocław – Stuttgart Surge godz. 15:00
31 lipca: Panthers Wrocław – Frankfurt Galaxy godz. 15:00

 

14 sierpnia: Panthers Wrocław – Berlin Thunder godz. 15:00
21 sierpnia: Leipzig Kings – Panthers Wrocław godz. 15:00
28 sierpnia: Hamburg Sea Devils – Panthers Wrocław godz. 15:00

 

4 września: Panthers Wrocław – Vienna Vikings godz. 15:00

 

Konferencja prasowa Panthers Wrocław o godz. 15:00 na Polsatsport.pl.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment