imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Koert Grasveld dołączył do zespołu TerraPay jako wiceprezes ds. płatności

1_18.jpg


Fot. PR Newswire/TerraPay

HAGA, Holandia, 12 października 2021 /PRNewswire/ — Firma TerraPay, wiodący globalny dostawca infrastruktury płatniczej, ogłosiła dzisiaj powołanie Koerta Grasvelda na stanowisko wiceprezesa ds. płatności. Koert będzie odpowiedzialny za zarządzanie obecnymi partnerami i rozszerzanie działalności TerraPay w zakresie płatności o nowych partnerów.

Koert jest doświadczonym profesjonalistą, który posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w różnych branżach i sektorach. Swoją karierę rozpoczął w branży hotelarskiej, gdzie był odpowiedzialny za działalność e-commerce (dystrybucja online nieruchomości hotelowych z wykorzystaniem kanałów bezpośrednich i pośrednich). Następnie przeniósł się do Booking.com, gdzie odpowiadał za strategię, zawieranie umów i relacje biznesowe z kluczowymi globalnymi sieciami hotelowymi. Po owocnym okresie działalności w sektorze hotelarskim Koert przeniósł się do branży płatniczej i podjął pracę w AirPlus, a następnie w American Express i GlobalCollect (obecnie Wordline), gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie dużymi klientami w ramach oferty podróży w regionie EMEA.

Komentując nominację Koerta, Ani Sane z TerraPay powiedział:

„Cieszymy się, że możemy powitać Koerta w naszym zespole. Jego nieocenione, globalne doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji i zarządzaniu kluczowymi klientami w branży turystycznej i hotelarskiej pozwoli nam zwiększyć nasz globalny zasięg. Jestem przekonany, że wniesie on pionierskie strategie i świeże spojrzenie, które pomogą TerraPay osiągnąć nowe cele na ścieżce sukcesu. Spodziewam się, że Koert odegra kluczową rolę w dalszym wzmacnianiu naszej ugruntowanej działalności i życzę mu wszystkiego najlepszego w nowym rozdziale kariery w TerraPay”.

„Jestem zaszczycony i podekscytowany, że mogę dołączyć do tak silnego zespołu doświadczonych liderów, którego wizją jest nieustanne podnoszenie poprzeczki w ekosystemie płatności cyfrowych. Obejmując stanowisko wiceprezesa ds. płatności w TerraPay, stawiam sobie za cel wzmocnienie globalnej pozycji TerraPay jako solidnej firmy, która obsługuje pełny łańcuch procesu transakcji oraz która oferuje kompleksowe rozwiązania zarówno w modelu B2B, jak i B2C, poprzez nawiązywanie silnych relacji partnerskich, które umocnią pozycję firmy w miarę przechodzenia na wyższy poziom. Jestem zachwycony i podekscytowany faktem dostosowania wizji TerraPay. Czuję ekscytację na myśl o czekającej mnie podróży” ‒ powiedział Koert Grasveld, dołączając do zespołu TerraPay w charakterze wiceprezesa ds. płatności.

TerraPay

TerraPay, z siedzibą główną w Amsterdamie, jest licencjonowanym dostawcą infrastruktury i rozwiązań w zakresie płatności cyfrowych. Od 2014 r. firma buduje stale rozwijającą się autostradę płatności, która umożliwia firmom nieprzerwane, bezpieczne i dostępne w czasie rzeczywistym globalne przejście dla każdej płatności, niezależnie od wysokości kwoty. Firma TerraPay, zarejestrowana i podlegająca regulacjom na 15 rynkach światowych, jest wiodącym globalnym partnerem dla banków, operatorów usług mobilnych, operatorów przelewów gotówkowych, sprzedawców i instytucji finansowych, tworząc bogaty ekosystem płatności, który obsługuje różnorodne typy i instrumenty płatnicze. W ramach pojedynczej integracji firma zapewnia swoim partnerom powiązania z ugruntowaną siecią globalną, za którą stoją solidne standardy zgodności i bezpieczeństwa.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://terrapay.com/

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1222771/TerraPay_Logo.jpg  

Zdjęcie: https://mma.prnewswire.com/media/1655471/TPS0169_Koert_Grasveld.jpg

Źródło: TerraPay

KONTAKT:

Anwesha Mukherjee

tel. +919717241606

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment