imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Kobyla Góra: Ciała dwójki dzieci znaleziono w domu. Była tam też nieprzytomna kobieta

4v5u5i5vtq8h8c1dqewewxr35tqpxs5p.jpg


Zwłoki dziewczynek mających 7 i 13 lat, a także ich nieprzytomną matkę znaleziono w domu w Kobylej Górze (woj. wielkopolskie). Wstępnie wiadomo, że jedno z dzieci i kobieta miały obrażenia. Ponadto drugą ofiarę śmiertelną najpewniej uduszono. Na miejscu pracują służby.

Ciała dwóch dziewczynek najprawdopodobniej odnalazł ich ojciec. To on zadzwonił pod numer alarmowy. W jednorodzinnym domu była także nieprzytomna kobieta. Służby wstępnie ustaliły, że młodsze z dzieci zostało uduszone, starsze miało natomiast rany cięte.

Strażacy: Poszkodowane trzy osoby, u dwóch zatrzymało się krążenie

Podobne obrażenia posiadała także ich matka. Kobietę helikopterem przetransportowano do szpitala. Straż pożarna o sprawie na razie informuje oszczędniej.

 

ZOBACZ: USA. Matka udusiła 11-letniego syna. Tłumaczyła się problemami finansowymi

 

– Po dojeździe na miejsce okazało się, że poszkodowane są trzy osoby, dwie z nagłym zatrzymaniem krążenia – powiedział komendant PSP w Ostrzeszowie bryg. Piotr Mazurkiewicz.

Policja: Dzieci miały 7 i 13 lat

Policjanci z Ostrzeszowa przyjechali na miejsce około 12:35. – Na terenie prywatnej posesji ujawniono ciała dwóch osób. To dzieci w wieku 7 i 13 lat.  – powiedziała Interii rzeczniczka tamtejszej powiatowej komendy st. asp. Magdalena Hańdziuk.

 

Na miejscu, poza policją i strażakami, pracują też prokurator oraz biegli. Na razie nie przesądzają, co dokładnie wydarzyło się w domu w Kobylej Górze.

wka/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment