imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Kim jest Mrs. Honey? Ewa Wyszatycka. To z nią Maja Staśko powalczy na gali High League 4

000FWYOA66B17Y89-C429.png


Już we wrześniu na gali High League 4 w Gliwicach fani MMA i freak fightów będą świadkami debiutu Mai Staśko w oktagonie. Najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet i autorka książki “Gwałt to przecież komplement. Czym jest kultura gwałtu?” zmierzy się z Ewą Wyszatycką, znaną w sieci pod pseudonimem Mrs. Honey. Kim jest przeciwniczka Mai Staśko?

Ewa Wyszatycka urodziła się w 1996 roku w Lublinie. W sieci jest znana pod pseudonimem Mrs. Honey. To jedna z najpopularniejszych streamerek w Polsce. Zasłynęła z nagrywania filmów, grając w CS:GO i League of Legends. Jej kanał subskrybuje ponad 27 tys. użytkowników. Konto na Instagramie cieszy się większą popularnością. Jej codzienne poczynania śledzi ponad 125 tys. obserwujących.

Mrs. Honey poza aktywnością na Twitchu znana jest z kilku aferek. W ostatnim czasie zainteresowanie wzbudziło jej konto w OnlyFans. Przypomniało to widzom wcześniejsze skandale z jej udziałem, a także burzliwy związek z innym zawodnikiem High League, Maciejem “Zonym” Zoniukiem.

Ogłoszenie walki z udziałem Mai Staśko na High League 4 nie zostało pozytywnie odebrane przez większość jej obserwatorów, mimo że całość wynagrodzenia za pojedynek ma zostać przeznaczona na cele dobroczynne. W ich opinii zawodniczka, która od wielu lat walczy z przemocą i otwarcie potępia agresję, nie powinna brać udziału w tego typu wydarzeniu i zarzucają jej hipokryzję. Staśko deklarowała bowiem w przeszłości, że w życiu nie weźmie udziału w podobnym przedsięwzięciu i nazywała seksistą Malika Montanę, czyli założyciela federacji High League.

„Pamiętasz, jak (red. Malik) nękał naszą znajomą? Również feministkę? Robienie interesów z mizoginem, a następnie przeznaczanie części pieniędzy na fundacje nie poprawia sytuacji kobiet. Szczególnie tej, która doświadczyła tak dużej ilości” – to jeden z wielu krytycznych komentarzy pod postem walczącej w oktagonie Mai Staśko.

Są jednak i tacy, którzy pochwalają decyzję Mai Staśko o udziale na gali High League 4. Do tego grona należy fundacja Centrum Praw Kobiet, na którą aktywista przeznaczy połowę swojego wynagrodzenia za walkę, czyli 20 tys. złotych.

„Maja, dziękujemy za wsparcie, które od Ciebie otrzymamy w imieniu kobiet, którym będziemy w stanie pomóc” – czytamy komentarz Centrum Praw Kobiet pod postem Mai Staśko na Instagramie.

Gala High League 4 w Gliwicach, na której swoją debiutancką walkę stoczy Maja Staśko i Mrs. Honey, odbędzie się w sobotę, 17 września. Walką wieczoru gali będzie pojedynek Artura Szpilki z Densem „Bad Boyem” Załęckim. Na karcie walk High League 4 znaleźli się również tacy zawodnicy, jak Josef „Bratan” Simao, Paweł „Scarface” Bomba, Amadeusz „Ferrari” Roślik czy Natalia „Natsu” Kaczmarczyk. Początek gali High League 4 zaplanowano na godz. 20.

Zobacz też:

Osiem najbardziej malowniczych szlaków w Polsce. Wśród nich “przeklęta góra”


Source link

Leave a Comment