imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Katarzyna Zdanowicz dołącza do zespołu Polsat News. Poprowadzi główne wydanie “Wydarzeń”

h5mu28kwwptr2aa6zow631tghhvu8ny2.jpg


Katarzyna Zdanowicz dołącza do Polsat News. Poprowadzi “Wydarzenia”

Dziennikarka będzie prowadzącą weekendowych wydań “Wydarzeń 18:50”. W nowej roli zadebiutuje już dziś. To kolejne wzmocnienie zespołu “Wydarzeń”. W ostatnim czasie do grona prowadzących dołączył również Michał Cholewiński.

Katarzyna Zdanowicz przez ostatnie 9 lat pracowała w TVN24, gdzie prowadziła m.in. program “Polska i świat”. Wcześniej w latach 2008-2012 związana z “Wydarzeniami” Polsatu i Polsat News. Współpracuje z tygodnikiem “Polityka”.

 

Jest autorką książki “Zawsze mówi, że wróci” opisującą historie kobiet, żon i partnerek himalaistów.

 

Cieszę się z powrotu do Polsatu, w którym rozpoczynałam swoją pracę, jako dziennikarka telewizyjna. To wielkie wyróżnienie poprowadzić pierwsze wydanie “Wydarzeń” w 2022 roku. Z widzami przywitam się już dziś o 18:50 – mówi Katarzyna Zdanowicz.

 

To kolejne wzmocnienie zespołu “Wydarzeń”. W ostatnim czasie do grona prowadzących weekendowe wydania programu dołączył Michał Cholewiński.

 

ZOBACZ: “Państwo w Państwie” z nagrodą im. Władysława Grabskiego

 

Główne wydanie “Wydarzeń” można śledzić codziennie o 18:50 w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach24.

 

Według badania IBRIS i IBIMS – Polacy uznają “Wydarzenia” za główne źródło informacji spośród telewizyjnych programów informacyjnych, a ostatnie badania CBOS wskazują ponownie, że są najbardziej wiarygodnym programem informacyjnym.

red//Polsat News

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment