imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Kancelaria Sejmu poszukuje kandydatów na… dowolne stanowisko

ncgrtaqfc74ieko498bccaviq2r8whuc.jpg


Kancelaria Sejmu poszukuje aktualnie programistów i osób do sprzątania. Zgłosić się do pracy można także na… “dowolne stanowisko” – w tym przypadku nie określono wymagań, jakie powinni spełnić kandydaci, wystarczy wysłać CV i list motywacyjny.

Programista, administrator aplikacji, pracownik do sprzątania czy naczelnik wydziału – m.in. na te stanowiska pracy w Kancelarii Sejmu trwa rekrutacja. 

 

ZOBACZ: Nowe dane dot. zatrudnienia. Wynik Polski jednym z lepszych w UE

 

Jedno z ogłoszeń wzbudziło szczególne zainteresowanie internautów. Okazuje się, że można aplikować na “dowolne stanowisko w Kancelarii Sejmu”. W ofercie nie określono zadań, jakie wykonywałby przyszły pracownik, nie ma też wymagań, jakie powinni spełnić kandydaci. Aby wziąć udział w rekrutacji wystarczy wysłać CV, list motywacyjny i kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje.

 


 

“Jakie kwalifikacje muszę mieć na “dowolne stanowisko”?” – zastanawia się jeden z użytkowników serwisu Wykop. Nie brakuje też ironicznych wpisów: “Super. Aplikuję na Marszałka Sejmu”. Zdaniem niektórych komentujących, rekrutacja na dowolne stanowiska w firmach to normalna praktyka. “To jest po prostu dokument zawierający wspólne wymagania dotyczące każdego stanowiska jakie oferuje Kancelaria Sejmu” – przekonuje jeden z internautów. 

 

O szczegóły zapytaliśmy Centrum Informacyjne Sejmu, czekamy na odpowiedź. 

 

Oferty pracy w Kancelarii Sejmu są dostępne tutaj.

jo/sgo/ polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment