imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Już działa kompleksowa wyszukiwarka ofert wsparcia dla przedsiębiorców

biznes-portal.png


BiznesPortal.pl – pod takim adresem od 1 lipca 2023 r. działa pierwsza tak kompleksowa wyszukiwarkę ofert wsparcia finansowego oraz pozafinansowego dla przedsiębiorców.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. przy wsparciu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej stworzyła narzędzie, dzięki któremu każdy przedsiębiorca może odnaleźć możliwości dofinasowania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

BiznesPortal.pl to baza, która gromadzi informacje o środkach dostępnych z Funduszy Europejskich, międzynarodowych oraz programów krajowych.

Przedsiębiorcy znajdą w niej również informacje o dostępnych preferencyjnych kredytach, pożyczkach, gwarancjach finansowych i ulgach podatkowych. Wyszukiwarka pozwoli w prosty i szybki sposób dopasować konkretne oferty do potrzeb przedsiębiorców.

System informatyczny stworzony na potrzeby BiznesPortal dzięki integracji z rejestrami państwowymi, bazami i systemami innych podmiotów publicznych (KRS, CEiDG, REGON, SUDOP), umożliwi przedsiębiorcom szybkie pozyskanie informacji o aktualnych formach wsparcia. Narzędzie pozwoli na sprofilowanie ofert pod konkretne oczekiwania firm.

Przedsiębiorca wpisując swój NIP, uzyska informacje o możliwościach wsparcia dopasowanych do wielkości firmy, branży, w której działa oraz jej lokalizacji.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 


Source link

Leave a Comment