imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Jonny Daniels nakazał rozwiązanie marszu ONR 1 sierpnia 2018

affa

Strona główna &gt Polska &gt Jonny Daniels nakazał rozwiązanie marszu ONR 1 sierpnia 2018 Jonny Daniels nakazał rozwiązanie marszu ONR 1 sierpnia 2018 Sobrius Polska 23

Dzień po rozwiązaniu marszu ONR (Marsz Powstania Warszawskiego) przez policję „patrioci” gorączkowo debatują – usprawiedliwiają się faktycznie (auto cenzura!) – na temat okoliczności rozpędzenia tego marszu przez policję: A to winna idiotka Waltz, a to idiotka Gawor, a może opóźniany Brudziński?

Wszyscy jednak zapomnieli już o tym, co powiedział naczelnik Daniels o Marszu Niepodległości 2017.

Stwierdził on, że w pochodzie zobaczył elementy i hasła niewłaściwe, i trzeba to zlikwidować!

„Zawiadomienie o przestępstwie propagowania rasizmu oraz dyskryminacji w czasie Marszu Niepodległości złożył w prokuraturze Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths.

„Jako dumny Żyd polskiego pochodzenia jestem oburzony i wstydzę się, że obywatele tego kraju mogą dokonywać tak haniebnych czynów. Oczekuję, że prokurator podejmie działania przeciwko tym pojedynczym osobom, które złamały prawo” – powiedział Daniels, cytowany w komunikacie Fundacji.””

„Narodowcy” debatują, widzą i wiedzą nawet, że marsz Powstania był od początku zaplanowany jako taki, który ma być zablokowany. Policja była od samego początku przygotowana na blokadę tego marszu. Na trasie przemarszu, na Nowym Świecie, zaraz za plecami pierwszego kordonu policji – na ziemi – porozsiadali się terroryści, powiedzieli, że się nie ruszą i policja nie reagowała. A przecież było to zachowanie nielegalne! Ale głównym przestępcą była tu policja a nie terroryści, bo to policja tolerowała (prowokowała) tych bandytów blokujących przemarsz.

Organizatorzy tych marszów swymi ustępstwami demoralizują Ducha całego Narodu, który w ten sposób jest tresowany do poniżających ustępstw na rzecz żydowskich okupantów. Tak tu, tak w listopadzie, tak w Jedwabnem czy Kielcach. Ci organizatorzy marszu są dla Polskiej Sprawy bardziej szkodliwi niż sami żydzi.

Jeżeli już planuje się marsz to trzeba maszerować i dojść do celu – nawet po trupach.

A najbardziej beznadziejne jest to, że żydowskie problemy w Polsce są postrzegane osobno, a nie całościowo. Lansowana jest atmosfera „zrozumienia”, „dialogu i tolerancji” – „bez nienawiści”.

A żydzi rozumieją przecież jedynie język przemocy i bezwzględności.

„O społeczną exhumację i obalenie okupacji żydowskiej w Jedwabnem oraz Polsce„

http://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1562-o-spoleczna-exhumacje-obalenie-okupacji-zydowskiej

Żydzi przygotowują wielką prowokację na 11 listopada 2018.

Trzeba to zrozumieć i działać, a nie dyskutować czy usprawiedliwiać się.

Red. Gazeta Warszawska.

Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz.

Syndrom sztokholmski zafajdańców z „ONR”.

Syndrom sztokholmski Zarządu Głównego ONR.

Karol Wołek: w Narodowych Siłach Zbrojnych byli także Żydzi

=============

Jonny Daniels zawiadomił prokuraturę ws. ekscesów podczas Marszu Niepodległości

Animator pajaca Dudy uruchamia prokuraturę przeciwko Polakom.

Red. Gazeta Warszawska.

=====================

Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths, złożył w prokuraturze zawiadomienie o przestępstwie propagowania rasizmu oraz dyskryminacji w czasie Marszu Niepodległości.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-mar,nId,2464513#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

„Jako dumny Żyd polskiego pochodzenia jestem oburzony i wstydzę się, że obywatele tego kraju mogą dokonywać tak haniebnych czynów. Oczekuję, że prokurator podejmie działania przeciwko tym pojedynczym osobom, które złamały prawo” – powiedział Daniels, cytowany w komunikacie Fundacji, przekazanym PAP.

„Każda z tych łamiących prawo osób została sfilmowana przez media i monitoring miasta, nie ma więc żadnego usprawiedliwienia dla osób, które powinny ich ścigać i ukarać. Wiemy z przeszłości, że akty i słowa, o których mowa, mogą łatwo doprowadzić do przemocy, zamieszek i już wzbudziły niepokój wśród mniejszości narodowych w Polsce i wszystkich przyzwoitych, pokojowo nastawionych Polaków” – dodał Daniels. Zawiadomienie złożył on w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Żoliborz.

W komunikacie Fundacji przypomniano, że uczestnicy marszu trzymali transparenty wzywające do „Białej Europy”, „Czystej krwi”; pojawiły się także doniesienia o wykrzykiwaniu haseł takich, jak „Seig Heil”, „Biała siła”, „Żydzi won z Polski” i „Usunąć żydostwo z władzy”. Podkreślono, że wykrzykiwane hasła oraz transparenty prezentowane w czasie marszu dotyczyły nawoływania do nienawiści na tle różnic etnicznych oraz rasowych – co określają artykuły Kodeksu karnego 256, 257 i 119).

Art. 256. par. 1 Kk stanowi: Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechnienia produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w par. 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

Art. 257 głosi: Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Art. 119. par. 1 stanowi: Kto stosując przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

_________________________

2017-11-13,

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-mar,nId,2464513#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

http://www.gazetawarszawska.net/judaizm-islam/6570-jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-marszu-niepodleglosci

https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1630-jonny-daniels-nakazal-rozwiazanie-marszu-onr-1-sierpnia-2018

Za: https://forumemjot.wordpress.com/2018/08/03/jonny-daniels-nakazal-rozwiazanie-marszu-onr-1-sierpnia-2018/

Data publikacji: 3.08.2018

Jonny DanielsPolska
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment