imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Joanna Mucha przeszła operację. Nowe informacje ws. stanu zdrowia

raoo12m1ks9yjf8wdegbvyik48fw1qpy.png


Joanna Mucha przeszła operacje. Nowe informacje ws. stanu zdrowia posłanki


Nowe informacje w sprawie stanu, w jakim Joanna Mucha jest po operacji. Wiceminister miała już wyjść ze szpitala i dochodzić do siebie w domu. W poniedziałek przekazała, że lekarze “cudem uratowali jej życie”.

W poniedziałek posłanka Polski 2050 poinformowała, że przeszła pilną operacje. Joanna Mucha nie zdradziła, o jaki zabieg chodziło, ale przyznała, że “lekarze cudem uratowali jej życie”. 

Joanna Mucha przeszła operację. Są nowe informacje

Redakcja “Fakt” skontaktowała się z bliskim współpracownikiem posłanki. “Dowiedzieliśmy się, że polityczka przebywa już w domu. Została wypisana ze szpitala w poniedziałek” – czytamy. – Teraz jest czas na wypoczywanie i odchorowanie wizyty w szpitalu – przekazał współpracownik.

 

Wiadomo, że Mucha przez pewien czas będzie pracować zdalnie. Nie będzie również brać udziału w najbliższych posiedzeniach Sejmu i uczestniczyć w głosowaniach.

 

ZOBACZ: Joanna Mucha przeszła operację. “Cudem odzyskane życie”

 

Posłanka Polski 2050 w poniedziałek wstawiła na swoje media społecznościowe zdjęcie z sali szpitalnej. “Zdjęcia z kolejnych dni nie nadają się do publikacji. Jedenaście dni bólu i cudem odzyskane życie. Lekarzom będę wdzięczna do końca tego nowego, odzyskanego” – napisała Mucha. 

 

Posłanka przyznała, że zwlekała z badaniami profilaktycznymi, dzięki którym prawdopodobnie wykryto by jej chorobę znacznie wcześniej. Zwróciła się z apelem do swoich odbiorców. “Proszę Was, błagam na wszystko, nie odkładajcie badań profilaktycznych, naprawdę warto je zrobić, naprawdę nic nie jest ważniejsze, naprawdę to może uratować życie” – napisała Joanna Mucha.

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment