imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Jeff Bridges ogłosił, że jest chory. Nawiązał do “Kolesia” z filmu “Big Lebowski”

rzmv6yuzpkxgzqkiq9j572k8u9r4onrm.jpg


Jeff Bridges wiadomość o chorobie przekazał w jednym z ostatnich wpisów na Twitterze

“Jak powiedziałby to Koleś… Nowe g***o wypłynęło na powierzchnię. Zdiagnozowano u mnie chłoniaka” – poinformował amerykański aktor Jeff Bridges w jednym z ostatnich wpisów na Twitterze. Laureat Oscara nawiązał w ten sposób do jednej ze swoich ról – tytułowego bohatera w filmie braci Coen “Big Lebowski”.

“Mimo, że to poważna choroba, czuję się szczęśliwy, jest ze mną wspaniały zespół lekarzy i rokowania są dobre” – zaznaczył Bridges. Artysta przekazał  swoim fanom, że rozpoczyna leczenie. Aktor dodał, że poinformuje ich również o swoim powrocie do zdrowia.

 

ZOBACZ: Aktorka Shannen Doherty ponownie walczy z rakiem

 

“Jestem głęboko wdzięczny za  miłości i wsparcie mojej rodziny  oraz przyjaciół” – podkreślił Jeff Bridges. “Dziękuję za modlitwy i życzenia”- dodał.

ZOBACZ: Aktorka Catherine Deneuve trafiła do szpitala. Doznała mikroudaru

 

Jeff Bridges urodził się 4 grudnia 1949 r. Początkowo zamierzał zostać muzykiem. Jednak ojciec przekonał go do aktorstwa. Był pięciokrotnie nominowany do Oscara. W 2010 roku otrzymał statuetkę za film “Szalone serce”, gdzie wcielił się w rolę Bada Blake’a. W ostatnich latach wystąpił m.in. w produkcjach: “Siódmy syn”, “Aż do piekła” oraz “Tylko dla odważnych”.

ms/hlk/ polatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment