imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Jan Błachowicz: Może gdy sytuacja na świecie sie uspokoi, UFC zorganizuje galę w Polsce

2107706.jpg


– Dołożyliśmy więcej treningów parterowych, żeby nie obawiać się jego jiu-jitsu. Nie chcę panikować, gdy walka przeniesie się na ziemię. Myślę, że będę gotowy na jego grę. Może sam przeniosę walkę do parteru – powiedział w programie Koloseum Jan Błachowicz.

Za niewiele ponad miesiąc Polak ponownie wejdzie do klatki największej organizacji MMA na świecie. Jego przeciwnikiem w drugiej obronie mistrzowskiego tytułu będzie Glover Teixeira. – Glover w teorii “leży mi” pod względem poruszania się i stylu walki. Raczej będę szukał nokautu w stójce – tłumaczył mistrz UFC. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Zakrwawione zęby zawodnika UFC. Groźnie wyglądająca kontuzja (ZDJĘCIE) 

 

Brazylijczyk jest najwyżej sklasyfikowanym pretendentem w rankingu kategorii półciężkiej.  – Dobrze, że ranking jest respektowany. Glover zasłużył i ma tę walkę. Cieszę się i nie mogę się doczekać – mówił zawodnik WCA Fight Team. 

 

W przeszłości kilkukrotnie pojawiał się temat walki Błachowicza z Jonem Jonesem. Polak obecnie nie jest zainteresowany starciem z “Bonesem”. – Nie myślę o Jonesie. Ta osoba dla mnie nie istnieje. Skupiam się na zadaniu, jakim jest Teixeira. Z drugiej strony, nic mnie zdziwi jeśli chodzi o Jonesa – powiedział. 

 

Gala UFC 267 odbędzie się w Abu Zabi. Godziny gali będą dopasowane do kibiców z Europy. “Cieszyński Książę” jest zadowolone z takiego obrotu sprawy. – Cieszę, że ta gala będzie w godzinach europejskich. Może gdy sytuacja na świecie się uspokoi, to uda się zorganizować galę w Polsce – stwierdził.

 

Paweł Wyrobek, mtu, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl


Source link

Leave a Comment