imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Jak używać suszarki elektrycznej? Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania

Strona główna > Polska > Jak używać suszarki elektrycznej? Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania Jak używać suszarki elektrycznej? Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania Artykuł Sponsorowany Polska

Z pewnością jesteś przyzwyczajony do suszarek, które zagracają Twoją łazienkę lub hałasują w pralni. Na rynku, każdego roku pojawiają się rozwiązania, zdobywające swoich miłośników. Jednym z nich jest suszarka elektryczna NuBreeze, dzięki której pranie będzie suche, zanim się obejrzysz!

Co musisz wiedzieć?

Przede wszystkim, suszarka elektryczna jest energooszczędna, dzięki czemu zużywa o wiele mniej energii niż suszarki bębnowe. Jest ona też o wiele bardziej mobilna, gdyż w dowolnym momencie możesz ją zwinąć lub rozwinąć, a dzięki dużej powierzchni suszyć nawet 20 kg ubrań! Wystarczy podłączyć ją do prądu za pomocą dołączonego zasilacza, a następnie ustawić tryb, którym jesteś zainteresowany. Dostępne są dwie szybkości: niska i wysoka, które możesz dowolnie zmieniać w zależności od tego, jak szybkie schnięcie ubrań Cię interesuje.

Na czym polega działanie urządzenia?

Suszarka wyróżnia się przede wszystkim tym, że posiada nawiew chłodnej bryzy. Został on stworzony po to, by powietrze wydostające się z urządzenia suszyło Twoje ubrania tak, jak robi to wiatr, gdy powiesisz pranie na dworze. Suszarka elektryczna NuBreeze nie tylko nadaje garderobie naturalnej świeżości, ale też zapobiega gnieceniu się odzieży. Dzięki czemu jej stan po zdjęciu z urządzenia jest niemalże idealny. Nie będziesz miał też problemu z zawieszaniem drobnego prania, takiego jak skarpetki czy bielizna, gdyż w komplecie dołączone są 32 klamerki, za sprawą których bez problemu powiesisz je na suszarce!

Jak wygląda konstrukcja suszarki elektrycznej NuBreeze?

Suszarka składa się z dwóch poziomów mających po dwie półeczki, na których możesz dowolnie wieszać swoje ubrania. Na samym dole znajduje się nawiew, który dba o to, by do Twoich ubrań docierało świeże powietrze. Co więcej, urządzenie możesz złożyć do szerokości 13 cm, dzięki czemu z łatwością schowasz je w szafie, a dołączone kółka ułatwią Ci przenoszenie jej pomiędzy pokojami, gdy zajdzie taka potrzeba. Ciekawym atutem suszarki jest to, że bez problemu możesz zrobić z niej standardowy wieszak na ubrania, gdy w Twojej szafie zabraknie miejsca. Jest ona zgrabna i ma nowoczesny wygląd, dlatego będzie się świetnie prezentować w każdym pomieszczeniu!

Mimo, że urządzenie to może się z początku wydawać zbędne, z pewnością szybko się przekonasz, że jest ono świetnym uzupełnieniem mieszkania, dzięki któremy nie tylko zyskujesz dodatkowe miejsce na ubrania, ale też możesz szybko suszyć swoją garderobę i mieć pewność, że będzie pachniała świeżością!

Artykuł Sponsorowany
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment