imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Jak nie mieć raka i jak się go pozbyć – Janusz Imiołczyk

a-55

Strona główna &gt Zdrowie &gt Jak nie mieć raka i jak się go pozbyć – Janusz Imiołczyk Jak nie mieć raka i jak się go pozbyć – Janusz Imiołczyk polonuska Zdrowie 2

Janusz Imiołczyk – Jest doktorem nauk humanistycznych, byłym pracownikiem Polskiej Akademii Nauk. Później pracował w korporacji.

W 2012 roku zdiagnozowano u niego nowotwór pęcherza o wysokim stopniu złośliwości. Na początku, jak każdy pacjent onkologiczny, był załamany i zadawał sobie pytanie: dlaczego ja? Być może to naukowa dociekliwość spowodowała, że zaczął intensywnie poszukiwać odpowiedzi, czytając i oglądając w internecie wszelkie możliwe materiały z dziedziny medycyny akademickiej, naturalnej, fizyki kwantowej, totalnej biologii, biologii molekularnej i wielu innych. Po jakimś czasie dotarło do niego, czym naprawdę jest nowotwór. Próba zrozumienia raka poprzez badanie komórek nowotworowych pod mikroskopem przypomina próbę zrozumienia działania internetu za pomocą analizy śrubki, która wypadła z obudowy komputera. Dochodząc do takiego wniosku uznał, że jedyna skuteczna terapia musi opierać się na podejściu holistycznym.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=0AANvyKXZ-M?feature=oembed&w=640&h=480]

Opis za: http://nieznanyswiatzdrowia.pl


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment