imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Jak dobrze znasz polskich europosłów? Sprawdź swoją wiedzę i wygraj nagrody

ue-qiuz2.jpg


Fot. PE

Zapraszamy do wzięcia udziału w quizie ,,Jak dobrze znasz polskich posłów do Parlamentu Europejskiego IX kadencji?”. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

W Parlamencie Europejskim zasiada 52 polskich europosłów. Pochodzą oni z różnych partii i zasiadają w różnych frakcjach. Zapraszamy do udziału w quizie, w którym pytamy m.in. o stanowiska zajmowane przez polskich eurodeputowanych.

Pytania zawarte w teście są jednokrotnego wyboru. Wystarczy udzielić prawidłowych odpowiedzi na 10 z nich, by stanąć przed szansą na wygranie atrakcyjnych nagród. Konkurs trwa od 23 listopada do 29 listopada. 

Organizator nagrodzi trzy osoby, które najlepiej rozwiążą quiz. Przy wyborze laureatów w pierwszej kolejności będzie brany pod uwagę wskaźnik poprawności udzielonych odpowiedzi, a w drugiej – jeżeli będzie taka konieczność – szybkość rozwiązania quizu. Zwycięzcy mogą liczyć na nagrody rzeczowe o wartości odpowiednio:

  • I miejsce do 400 zł,
  • II miejsce do 300 zł,
  • III miejsce do 200 zł.

Organizatorem quizu jest Polska Agencja Prasowa S. A. Quiz jest elementem projektu „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków”, na który PAP pozyskała dofinansowanie z Parlamentu Europejskiego.

Źródło informacji: EuroPAP News


Source link

Leave a Comment