imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Iran nie będzie zaproszony na konferencję o Iranie, która odbędzie się w Polsce!

a50-1200x630

Strona główna &gt Polska &gt Iran nie będzie zaproszony na konferencję o Iranie, która odbędzie się w Polsce! Iran nie będzie zaproszony na konferencję o Iranie, która odbędzie się w Polsce! Ogarek Polska

Wczoraj polski minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz poinformował, że Iran nie będzie zaproszony do Warszawy na konferencję o Bliskim Wschodzie, czyli o Iranie. Czy to spełniona retorsja za to, że Polska nie została zaproszona na konferencję w Teheranie w 1943 roku, gdzie decydowano o naszej przyszłości?

Historia zatoczyła koło i teraz to Polska będzie gościć konferencję, którą niektórzy nazywają wojenną, a Iran będzie jej podmiotem, a nie partnerem do dyskusji.

„Chcę powiedzieć wyraźnie, że Iran nie będzie zaproszony na tę konferencję; byłoby to zagrożenie dla spokojnego prowadzenia obrad” – min. Czaputowicz w Brukseli

Zaplanowana w Warszawie na luty konferencja na temat Bliskiego Wschodu może być odbierana jako przygotowania do wojny z Iranem. jej plany istniały w Pentagonie od lat, ale ostatnio Prezydent Trump zwrócił się do generałów i strategów armii amerykańskiej, aby zaktualizowali plany ataku na Iran do obecnej sytuacji.

W takich okolicznościach nagle dowiedzieliśmy się, że USA organizuje u nas coś jak „naradę wojenną”, która może zapowiadać nadchodzący konflikt z Iranem. To, że podjęliśmy się jej organizacji chwali Izrael, ale niewątpliwie oznacza to, że konsekwencją tej postawy jest zrobienie z Iranu nowego polskiego wroga.

Władze przekonują nas, że organizacja konferencji bliskowschodniej w Warszawie oznacza, że Polska uczestniczy w „wielkiej grze” światowych mocarstw. Być może tak, ale jesteśmy najwyżej pionkiem. Trudno nie zauważyć tego, że w tym wypadku występujemy nie jako kraj realizujący własne interesy, ale jako wykonawca polityki zagranicznej USA i Izraela!

Jeden z członków prawdziwej zjednoczonej prawicy, Grzegorz Braun, stwierdził wręcz, że ci, którzy stręczą nam wojnę z Iranem, jako naszą własną, łamią prawo, polskie i międzynarodowe. Artykuł 117 kodeksu karnego stanowi, że publiczne nawoływanie do wszczęcia wojny napastniczej to przestępstwo zagrożone wieloletnim wyrokiem. jego zdaniem organizowanie konferencji, którą nazwał „antyirańską” wyczerpuje znamiona art. 117 § 3 k.k. mówiącego, że karalne jest publiczne nawoływanie do wszczęcia wojny napastniczej. Za to przestępstwo, jak i za samo publiczne pochwalanie prowadzenia wojny napastniczej grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=MJ5t8RHvxmg?feature=oembed&w=640&h=360]

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran-nie-bedzie-zaproszony-na-konferencje-o-iranie-ktora-odbedzie-sie-w-polsce

Data publikacji: 22.01.2018

Partia interesów SyjonistycznychPolska neokolonią syjonizmuPolska pod żydowską okupacją
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment