imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Infosys werbuje ikonę tenisa Rafaela Nadala na ambasadora marki i innowacji cyfrowych

Rafael_Nadal_Ambassador.jpg


BANGALORE, Indie i MAJORKA, Hiszpania, 24 sierpnia 2023 r. /PRNewswire/ – Firma Infosys (NSE: INFY) (BSE: INFY) (NYSE: INFY), światowy lider w dziedzinie usług cyfrowych i doradztwa nowej generacji, ogłosiła dziś nawiązanie trzyletniego partnerstwa z gwiazdą światowego tenisa, Rafaelem Nadalem. Uznawany na całym świecie za jedną z legend sportu, Nadal potrafił dostosowywać się na przestrzeni lat do zmieniających się zasad w świecie tenisa. Nadal jest doskonałym ucieleśnieniem tego wszystkiego, czego potrzebują przedsiębiorcy i liderzy biznesowi, aby ewoluować i rozwijać swoją działalność.

Jako partner innowacji cyfrowych dla ATP Tour, Roland-Garros, Australian Open i The International Tennis Hall of Fame, marka Infosys pomogła na nowo zdefiniować ekosystem tenisa dla miliarda fanów na całym świecie, wykorzystując sztuczną inteligencję, rozwiązania oparte na chmurze obliczeniowej, analizę danych i doświadczenia cyfrowe. Infosys jest pionierem w dziedzinie platform analizy wideo i statystyk dla graczy i trenerów, które rewolucjonizują treningi, wzmacniają analizę meczów dzięki platformom dziennikarskim wspomaganym przez sztuczną inteligencję, umożliwiając publikowanie wciągających treści i wprowadzając nowe sposoby angażowania fanów w grę. Wśród innych innowacji Infosys na rzecz ekosystemu tenisa można wymienić: eksplorację cyfrowego uniwersum, w tym rzeczywistości mieszanej, rozwiązań z dziedziny VR i muzeów sztuki 3D, które pozwalają pielęgnować historię i dziedzictwo tenisa z korzyścią dla fanów na całym świecie. Firma Infosys wypuściła w ostatnim czasie na rynek rozwiązanie Carbon Tracker, które umożliwia graczom ATP śledzenie i równoważenie emisji dwutlenku węgla podczas odbywanych przez nich podróży. Jest to pierwsza tego rodzaju zrównoważona technologia w świecie sportu.

Współpraca Infosys ze światem tenisa objęła społeczności na całym świecie, czego dobrym przykładem jest edukacja STEM (w dziedzinie nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki), która jest popularyzowana poprzez tenis. Dzięki partnerstwu ze stowarzyszeniem Tennis Australia dzieci mogą bardziej docenić edukację w tym obszarze.

Rafael Nadal powiedział: „Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę ściśle współpracować z Infosys, ponieważ jest to firma, która nie tylko działa na rzecz rozwoju tenisa na miarę naszych czasów, ale także pozwala członkom naszych społeczności brać udział w budowaniu lepszej przyszłości. Uwielbiam sposób, w jaki Infosys dzieli się swoją wiedzą cyfrową z różnych dziedzin w ramach globalnego ekosystemu tenisowego. Firma przekształca doświadczenia miliarda fanów tenisa z całego świata i zapewnia wszystkim graczom przebywającym w trasie ogromne wsparcie w postaci rozwiązań analitycznych, o jakich kilka lat temu można było tylko pomarzyć. Również wpływ, jaki Infosys wywiera poza kortem – tworząc nowe możliwości dla ludzi, firm i społeczności – stanowi dla mnie źródło inspiracji. Wierzę, że wspólne działania na rzecz społeczeństwa sprawią, że nasz uścisk dłoni będzie miał wymierne znaczenie”.

Ambasador marki Infosys Rafael Nadal opowiada o tym, w jaki sposób firma przyczyniła się do transformacji tenisa.

Aby uczcić tę pierwszą w historii współpracę Rafaela Nadala z firmą świadczącą usługi cyfrowe, Infosys i zespół trenerski Nadala opracowują narzędzie do analizy meczów oparte na sztucznej inteligencji. Spersonalizowane narzędzie będzie dostępne w czasie rzeczywistym dla zespołu trenerskiego, aby śledzić na żywo dane z aktualnych meczów tenisisty, gdy tylko wyruszy on w trasę, jednocześnie z danymi z jego poprzednich meczów.

Salil Parekh, dyrektor generalny i dyrektor zarządzający Infosys, powiedział: „To zaszczyt powitać Rafaela – jednego z najbardziej szanowanych sportowców i działaczy społecznych na świecie – jako ambasadora Infosys. Nadal uosabia ducha nieustannego rozwoju, nigdy się nie poddaje, jest niezwykle zaangażowany i zdeterminowany, aby dawać z siebie wszystko w każdej sytuacji. Jesteśmy zainspirowani jego podejściem, które odzwierciedla nasze własne aspiracje do tego, by w dalszym ciągu się rozwijać i spełniać oczekiwania naszych klientów”.

Infosys

Infosys jest światowym liderem w dziedzinie usług cyfrowych i doradztwa nowej generacji. Ponad 300 tys. pracowników firmy pracuje na rzecz wzmacniania potencjału ludzkiego i tworzenia nowych możliwości dla ludzi, firm i społeczności. Umożliwiamy klientom w ponad 56 krajach przeprowadzenie cyfrowej transformacji. Dzięki ponad czterdziestoletniemu doświadczeniu w zarządzaniu systemami i działalnością globalnych przedsiębiorstw, zapewniamy klientom fachowe wsparcie w procesie cyfrowej transformacji opartej na chmurze i sztucznej inteligencji. Zapewniamy fundament oparty na sztucznej inteligencji, wzmacniamy pozycję firm dzięki efektywnej technologii cyfrowej wdrażanej na dużą skalę i napędzamy wprowadzanie ulepszeń dzięki ciągłemu uczeniu się poprzez transfer umiejętności cyfrowych, wiedzy i pomysłów z naszego ekosystemu innowacji. Dążymy do tego, aby funkcjonować jako efektywnie zarządzana, zrównoważona pod względem środowiska organizacja, w której różnorodne talenty mogą się rozwijać w integracyjnym miejscu pracy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.infosys.com, aby sprawdzić, jak Infosys (NSE, BSE, NYSE: INFY) może pomóc Państwa firmie wejść na wyższy poziom.

Zasady „Safe Harbour”

Niektóre oświadczenia zawarte w niniejszej informacji prasowej, dotyczące perspektyw rozwoju lub przyszłych wyników finansowych lub operacyjnych spółki, stanowią wypowiedzi prognozujące na potrzeby zasad „Safe Harbour” zgodnie z Ustawą o reformie przepisów procesowych dotyczących papierów wartościowych z 1995 r. (Securities Litigation Reform Act of 1995). Wiążą się one z szeregiem czynników ryzyka i niepewności, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki lub rezultaty będą znacznie odbiegać od tych, które zawarto w wypowiedziach prognozujących. Ryzyko i niepewność związane z tymi wypowiedziami obejmują między innymi ryzyko i niepewność dotyczące realizacji strategii biznesowej firmy, jej zdolności do przyciągania i zatrzymywania personelu, przejścia na hybrydowy model pracy, niepewności gospodarczej, innowacji technologicznych, takich jak generatywna sztuczna inteligencja, złożonego i nieustannie zmieniającego się krajobrazu regulacyjnego, w tym zmian w przepisach imigracyjnych, wizji ESG, polityki firmy dotyczącej alokacji kapitału i oczekiwań w kwestii pozycji rynkowej, przyszłych operacji, marż, rentowności, płynności, zasobów kapitałowych i naszych działań korporacyjnych, w tym przejęć. Istotne czynniki, które mogą sprawić, że rzeczywiste wyniki lub rezultaty będą się różnić od tych sugerowanych w wypowiedziach prognozujących, zostały omówione bardziej szczegółowo w dokumentach przedkładanych amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, w tym w rocznym raporcie na formularzu 20-F za rok obrotowy zakończony z dniem 31 marca 2023 r. Dokumenty te są dostępne pod adresem: www.sec.gov. Infosys może od czasu do czasu przedstawiać dodatkowe wypowiedzi prognozujące w formie pisemnej lub ustnej, w tym w dokumentach przedkładanych Komisji Papierów Wartościowych i Giełd oraz w raportach dla akcjonariuszy. Firma nie przyjmuje zobowiązania w zakresie aktualizacji jakichkolwiek wypowiedzi prognozujących składanych przez nią lub w jej imieniu, chyba że jest to wymagane przez prawo.

Zdjęcie: https://mma.prnewswire.com/media/2190316/Rafael_Nadal_Ambassador.jpg

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/633365/Infosys_Logo.jpg

Źródło: Infosys

KONTAKT:

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment