imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Info – wsparcie Wolnej Polski

a-1-e1539610537560

Strona główna &gt Polska &gt Info – wsparcie Wolnej Polski Info – wsparcie Wolnej Polski a303 Polska, Wyróżnione

Ukłony kochani, trwa szósty rok działalności W-P (dokładnie witryna działa sześć i pół roku) i z pewnością jeszcze dostarczymy w nim wiele ciekawych materiałów jakich ze świecą szukać na innych serwisach, bo i bez koszernej poprawności oraz cenzury. Obecnie jednak, po pół roku, ponawiamy prośbę o wsparcie serwera W-P oraz jego obsługę.

Pragniemy przypomnieć, że portal jest finansowany przez Was i działa dla naszej wspólnej sprawy. Tak więc dopóki z nami jesteście, dopóty będziemy robić to, co słuszne i razem będziemy tworzyć alternatywę wobec mainstreamowego potoku koszernych kłamstw. Tak potrzebną szczególnie w dzisiejszych czasach.

Dlatego nie bądź bierny/bierna i dorzuć swoją złotówkę dla wspólnej sprawy. Odwiedzasz W-P, czytasz W-P, ale czy pomagasz? Czy wspierasz W-P?

Pomagając witrynie dajesz tym samym dostęp do tysięcy bezcennych materiałów/tłumaczeń, e-bookó’w, ludziom, którzy każdego dnia odwiedzają nas i zgłębiają m.in. tematykę NWO. Pomagając W-P budzisz rodaków i rodaczki z poprawnie politycznego letargu, a tym samym pomagasz i sobie i im, czyli naszej wspólnej sprawie.

Dlatego kliknij we wsparcie dla W-P: dotacja – kliknij.

Wszystkim darczyńcom, którzy wsparli serwer portalu czynem, dozgonnie dziękujemy.

P.S. Podczas ostatniej zbiórki udało nam się zebrać około 1600 zł., z czego jeden darczyńca wsparł w-p w wysokości 1000 zł. Ta hojność jest bezcenna! W grudniu ubiegłego roku kiedy portal miał liczne problemy i ważyły się jego losy także pewna wspaniała Czytelniczka wsparła w-p w wysokości 1000 zł. Kochani, dozgonnie Wam za to dziękujemy!! Dziękujemy także wszystkim darczyńcom którzy swoją krwawicą wspierali/wspierają w-p nawet kiedy o to nie prosimy.

Jesteście wspaniali i o wielkim sercu. I dziękujemy Wam za to, że z nami jesteście.

I bez zmian, na Wolnej Polsce, będziemy kąsać mocą prawdy okupantów prosto w obłudne żmijowe ślepia.

reklamaWolna Polskawsparcie
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment