imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Imigracja i PiS na gorącym uczynku

alu

Strona główna &gt Polska &gt Imigracja i PiS na gorącym uczynku Imigracja i PiS na gorącym uczynku Jan Polska, Wyróżnione

Zastanawiam się, ile razy należy złapać złoczyńcę (złodzieja, kłamcę) na gorącym uczynku, żeby przestać go uważać za uczciwego.

PO była zawsze partią uczciwą, w tym sensie, że ich oficjalnym celem było zawsze wygaszenie projektu „Polska” i zgoda na wchłonięcie przez neomarksistowski Związek Socjalistycznych Republik Europejskich. Poseł Nowak nigdy nie ukrywał swoich zegarków, Bartłomiej Sienkiewicz (formalnie bezpartyjny) nigdy nie ukrywał swojej pogardy dla Polaków wychowanych w etosie jego pradziadka, tak jak Rafał Trzaskowski nigdy nie ukrywał, że będzie kontynuatorem budowania (wg słów kard. Nycza) „Królestwa Bożego w Warszawie” wg złodziejskiej praktyki HGW. Większość „wysuniętych na czoło członków” stronnictwa pruskiego z dumą nosiła wypisane na czołach czerwoną szminką hasła „jurgielt, zdrada itp” i w tym sensie trudno ich oskarżyć o dwulicowość, bo na obu licach mieli zawsze to samo.

Zauważmy, że gdyby piekłoszczyk TW „Kosk” czyli zdrajca, łajdak i pederasta Krzysztof Skubiszewski otwarcie szczycił się swoją sodomią jak pan Robert Biedroń, to Niemcy nie mieliby go czym szantażować i być może nie podpisałby tak niesymetrycznego traktatu z Niemcami w 1991 roku. [A propos Biedronia, jego partner ogłosił, że zamierza za przeproszeniem wejść do polityki – no cóż, śpijta dalej, a przekonata się, jak będzie bolało].

PiS czyli partia antynarodowa zbudowana na etosie żydowsko-masońskim, kłamała od samego początku i to tak skutecznie, że nawet taki stary i intelektualnie może nie tyle leniwy co inercyjny osioł jak ja przez lata widział w nich nie tylko mniejsze zło, ale nawet nadzieję na odbudowę Wielkiej Polski.
Porównując „patriotyczny” PiS z „zaprzańcami” z PO zauważmy, że kiedy pani premier Kopacz chciała przyjąc 7 tys. „lekarzy i inżynierów”z niemieckiego rozdzielnika, to wówczas PiS kładł się „Reytanem” w poprzek (jak u Żydówek) i dął w patriotyczną trąbę. Dziś tenże PiS jest głównym architektem zmiany etnicznego składu Polski, z ponad 2 mln samych Ukraińców nie licząc pozwoleń na pracę dla kulturowych ubogacaczy z Azji.

Informacja jedna z wielu:

– Polska chce zatrudnić więcej pracowników z Filipin – ogłosiła jeszcze na początku listopada Joanna Wasiewska z ambasady RP w Manili. Informację te podała 11 listopada br. rządowa agencja prasowa Philippine News Agency (PNA), ale dopiero teraz informacja ta dotarła do nas.

„Polska jest jedną z najbardziej rozwijających się gospodarek w Europie, ale ubytek naszej siły roboczej nie może zaspokoić potrzeb ciągłego rozwoju w naszym kraju. Mamy nadzieję, że uda nam się przyciągnąć filipińskich pracowników. Nawet jeśli w zimie jest zimno, można się spodziewać naszego najgorętszego powitania – powiedziała dziennikarzom Wasiewska.

Źródło: //dzienniknarodowy.pl, org. //www.pna.gov.ph/articles/1053568

Jak wiadomo z kilkudziesięcioletnich doświadczeń WSZYSTKICH państw zachodnich, tego typu polityka przynosi co najwyżej chwilowe remedium i potem wielopokoleniowe kłopoty, więc albo nasi rządzący są durniami – co jest akurat przypuszczeniem uprzejmym, tyle, że dureń u władzy to jak małpa z brzytwą. Natomiast przypuszczeniem nieuprzejmym byłoby przyjęcie, że rząd doskonale wie, co robi, ale wychodzi z założenia, że „po nas choćby potop”, albo co gorsza, już dawno nas sprzedał i wpisuje się w cele polityki globalistycznej. Zauważmy, że rząd najpierw podpisał deklarację z Marrakeszu i dopiero po wycieku tej informacji do mediów zaczął się z niej rakiem wycofywać.

Dodajmy do tego stale i notorycznie powtarzaną zdradę Polaków na tzw. „kresach wschodnich” czyli na centralnych ziemiach dawnej Polski.

Dodajmy do tego celowe bagatelizowanie największego zagrożenia wiszącego nad nami od 1939 roku czyli żydowskich uroszczeń.

Normalnie jak w starym i wulgarnym powiedzeniu: PiS jest jak ta dziewczyna, która była skądinąd bardzo porządna i cnotliwa i tylko miała za przeproszeniem cipkę łajdaczkę.

Za Teoria sukcesu według premiera Mateusza Morawieckiego.

”Jesteśmy najbardziej prowolnościową ekipą z ostatnich 28 lat. Dajemy tą wolność ludziom”, ”My chcemy żyć na poziomie europejskim, robimy wszystko by tak było”,Z tego co zrobiliśmy możemy być dumni”.

(…)

 1. CETA I GMO przegłosowane
 2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary
 3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela
 4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy
 5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza
 6. 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa.
 7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy
 8. Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł
 9. Brak repolonizacji mediów
 10. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców
 11. Brak opodatkowania obcych kapitałów
 12. Podwyżki podatków
 13. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę
 14. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3 lata = jak za okupacji
 15. Likwidacja branży futerkowej lub próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku
 16. Nadmierne zadłużanie państwa, brak obniżek i likwidacji podatków pit i cit oraz wiele innych
 17. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja
 18. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są
 19. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń
 20. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla
 21. Przyjmowanie imigrantów z Nepalu , Uzbekistanu, Filipin
 22. Brak reakcji na podpisanie aktu 447, co może Polskę kosztować ponad 300 mld dol.
 23. Cały czas odwlekanie ustawy w obronie nienarodzonych dzieci
 24. Brak opublikowania aneksu do raportu o likwidacji WSI !
 25. Ponad 2 mln Ukraińców w Polsce
 26. Wyjazd z Polski kolejnych tysięcy rodaków za chlebem

27.Ciągłe odwlekanie ulg podatkowych i ZUS-owskich dla przedsiębiorców

(źródło: //alexjones.pl, https://planetaprzemian.blogspot.com/ )

PS

Mogę się mylić, ale własnie oddelegowano posła Marka Jakubiaka do skanalizowania jedynej siły mogącej potencjalnie zagrozić POPIS-owi czyli szeroko rozumianych ruchów narodowych. Miejmy sie na baczności! Ręce na portfelu i plecy do ściany, zwłaszcza że i partner Biedronia zagroził wejściem do polityki.

Za: http://macgregor.neon24.pl/post/146681,imigracja-i-pis-na-goracym-uczynku

Data publikacji: 4.12.2018

Partia interesów SyjonistycznychPO-PiSPolska neokolonią syjonizmupolskojęzyczna demonokracja parchlamendarna i kałtura polskojęzycznych elit
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment