imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Iluminaci atakują Polskę – jak się bronić ?

aaaa

Strona główna &gt Zdrowie &gt Iluminaci atakują Polskę – jak się bronić ? Iluminaci atakują Polskę – jak się bronić ? Jan Zdrowie

Publikujemy ważny film stacji Eter TV na temat szkodliwości oddziaływania promieniowania elektromagnetycznego na ludzi przez: komórki, WI-FI, ładowarki, anteny i wieże nie tylko telefonii komórkowej, ale i inne, z dowodami wskazań aparatu pomiarowego i sposobami jak się przed tym bronić.

Promieniowanie to w jakiś sposób jest też powiązane z chemtrails, instalacjami HARP, także budowanymi w Polsce, bts, wimax, bluetooth, gmo, szczepionkami, nanotechnologią, biotechnologią, 5G i… sztuczną inteligencją (SI).

Publikacje na temat większości wymienionych zagadnień zamieszczone są na końcu tego materiału, za ciekawymi wybranymi komentarzami, które również polecamy przeczytać po obejrzeniu tego filmu. Pozytywne doświadczenia z zastosowaniem orgonitów i chembasterów, przede wszystkim wobec chemtrails, mamy od blisko 8 lat.

Redakcja KIP

Wersja filmu poprawiona i dodane nowe fakty ( POLSKA NORMA ZABIJA ) Oczywiście zgodnie z prawem W dzisiejszym filmie przedstawiam atak ILUMINATÓW-CZARNOGŁOWYCH na każde Polskie miasta bronią ukrytą na dachach i masztach- budowanych przy naszych domach. Własnoręcznie przeprowadzam testy zabójczych dawek promieniowania i jak się przed nimi bronić. Zapraszam do oglądania filmu, który wszystko wyjaśni czym jest takowa broń i jakie ma działanie na naszą krew, mózg i organa w naszym ciele, które decydują o naszym zdrowiu i życiu. Mój e-mail: [email protected]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=XIHqFW7icVI?feature=oembed&w=640&h=360]

Eter TV

Opublikowany 26 września 2018

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/12/iluminaci-atakuja-polske-jak-sie-bronic/ Data publikacji: 20.12.2018


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment