imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

ICCPP prezentuje bezproszkową technologię atomizacji z nową generacją rdzeni ceramicznych GENE TREE

GENE_TREE_Ceramic_Cores.jpg


SHENZHEN, Chiny, 17 września 2021 /PRNewswire/ — ICCPP, międzynarodowa firma zajmująca się atomizacją, zaprezentowała swoją pierwszą w historii markę technologii rdzeni ceramicznych GENE TREE na konferencji 2021 Nano-tech Ceramic Core Global Online Launch Conference, odbywającej się 16 września. Premiera GENE TREE oznacza rewolucję w badaniach i rozwoju atomizacji elektrycznej, a także wprowadzenie do przemysłu nowej generacji produktów z rdzeniem ceramicznym.

Konferencja pod hasłem „Przyszłość rdzenia” położyła nacisk na nieprzerwany rozwój i innowacje w technologii atomizacji elektronicznej, jak również pokazała determinację ICCPP w kształtowaniu przyszłości branży. Nowe produkty z nanotechnologicznym rdzeniem ceramicznym GENE TREE zapowiadają poprawę wydajności i stabilności atomizacji oraz wydłużenie żywotności produktu.

„GENE TREE jest zwieńczeniem niezliczonych godzin prac badawczo-rozwojowych i niemal dekady doświadczeń w technologii atomizacji elektrycznej. Z radością przedstawiamy nasze przełomowe osiągnięcie badawcze społeczności międzynarodowej i wprowadzamy w przyszłość rdzenie ceramiczne” – powiedział EVEREST Zhao, dyrektor generalny ICCPP.

ICCPP powołała do życia 300-osobowy zespół badawczo-rozwojowy. Nanotechnologiczne ceramiczne produkty rdzeniowe GENE TREE zostały zrealizowane przez ten zespół po ponad 1000 dniach spędzonych na powtarzających się eksperymentach technicznych i naukowych oraz dziesiątkach tysięcy godzin spędzonych na dopracowywaniu tysiąca zestawów wzorów ceramicznych materiałów rdzeniowych. Co więcej, zespół badawczo-rozwojowy pokonał szereg wyzwań technicznych związanych z produkcją, aby zapewnić, że masowo produkowane rdzenie ceramiczne będą na światowym poziomie pod względem spójności, odporności i wyglądu.

Dzięki koncepcji bezproszkowej produkty GENE TREE wykorzystują surowce z nowych, przyjaznych dla środowiska materiałów mineralnych, które w wysokiej temperaturze migrują i dyfundują do trójwymiarowego, sieciowego szkieletu ceramicznego. Następnie mikrostruktura ziarna jest odbudowywana, a wielofazowa struktura współistnienia poprawia wytrzymałość ceramiki. W międzyczasie dyspersja jest rozprowadzana w trójwymiarowym szkielecie ceramicznym, tworząc lipofilową warstwę matrycy, która może polepszyć lipofilowość i magazynowanie oleju w porowatej ceramice. Próby atomizacji wykazały, że temperatura ceramicznej powierzchni grzewczej i atomizacji pozostaje stabilna w zakresie od 4 do 11 W.

W przeciwieństwie do innych produktów, zakres mocy bezpiecznej pracy GENE TREE może być również zwiększony z 8 W do 11 W, aby w pełni zaspokoić wymagania różnych produktów. Folia grzewcza zachowuje stabilną temperaturę, zaś GENE TREE umożliwia ciągłą atomizację przez 4000 sekund – co pięciokrotnie wydłuża jego żywotność w porównaniu z innymi produktami powszechnie stosowanymi.

GENE TREE, jako pierwszy produkt z rdzeniem ceramicznym ICCPP, od momentu wprowadzenia na rynek cieszy się ogromnym zainteresowaniem branży. Z planami zwiększenia zdolności produkcyjnych i sprzedaży dla klientów B2B, GENE TREE od razu zdobył pozycję kluczowego gracza, jak również lidera w technologii elektrycznej atomizacji.

ICCPP

ICCPP jest międzynarodową grupą technologiczną z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem w badaniach i rozwoju technologii, projektowaniu produktów, produkcji, budowaniu marki i innych dziedzinach. Jej produkty i usługi są dystrybuowane w ponad 70 krajach i regionach, a korzysta z nich około 30 milionów użytkowników.

Materiał zdjęciowy – https://mma.prnewswire.com/media/1628651/2021_Nano_tech_Ceramic_Core_Global_Online_Launc.jpg

Materiał zdjęciowy – https://mma.prnewswire.com/media/1628652/GENE_TREE_Ceramic_Cores.jpg

Źródło: ICCPP

KONTAKT:

Tingkai Xu

e-mail: [email protected]

tel. +86-15957944779

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment