imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Hoymiles prezentuje najnowszą ofertę falowników do paneli słonecznych dużej mocy podczas targów SNEC PV Power Expo 2021

01.jpg


PR Newswire/Hoymiles Power Electronics Inc.

SZANGHAJ, 7 czerwca 2021 r. /PRNewswire/ — spółka Hoymiles Power Electrics Inc. (Hoymiles), czołowy dostawca inteligentnych rozwiązań energetycznych i producent mikrofalowników, zaprezentował pełną ofertę mikrofalowników przeznaczonych do paneli słonecznych dużej mocy, a także Hoymiles Gateway DTU-Pro-S, moduł przesyłu danych z modemem Sub-1Ghz dla większej niezawodności. Prezentacja pod hasłem „Większe niż kiedykolwiek” („Bigger Than Ever”) odbyła się podczas targów SNEC PV Power Expo 2021 w Szanghaju.

„Z radością prezentujemy efekty wieloletnich, konsekwentnych prac nad nowymi produktami i udoskonaleniami tych, które znajdują się już w naszej ofercie. Nasze najnowsze mikrofalowniki do paneli słonecznych dużej mocy po raz kolejny pokazują, że Hoymiles odgrywa czołową rolę w branży fotowoltaicznej, odpowiadając na jej potrzeby poprzez zapewnienie większej wydajności, obniżenie kosztów i zwiększenie zakresu zastosowań mikrofalowników w przemyśle i handlu” – powiedział Zhang Xingyao, dyrektor ds. produktów w Hoymiles.

Wśród produktów przedstawionych na targach znalazły się:

• HMS-2000: skonstruowany od podstaw mikrofalownik 4w1 do modułów fotowoltaicznych dużej mocy. Posiada maksymalną moc wyjściową 2000VA, wyznaczając nowy standard w branży. Niezależny regulator ładowania MPPT i monitorowanie umożliwiają pozyskiwanie większej ilości energii i sprawniejszą konserwację, a modem Sub-1Ghz gwarantuje większą stabilność komunikacji bezprzewodowej.

• HMS-1000: mikrofalownik 2w1 wyposażony w identyczne funkcje, ale o maksymalnej mocy wyjściowej 1000VA.

• HMS-500: mikrofalownik 1w1 wyposażony w identyczne funkcje, ale o maksymalnej mocy wyjściowej 500VA.

• HMT-2250: pionierskie rozwiązanie, będące najnowszym mikrofalownikiem trójfazowym ze sterowaniem mocą bierną. Znajduje zastosowanie w trójfazowym rozdziale mocy pod napięciem 230V/400V i umożliwia połączenie 6 modułów fotowoltaicznych.

• Hoymiles Gateway DTU-Pro-S: moduł przesyłu danych płynnie współpracujący z S-Miles Cloud i komunikujący się bezprzewodowo z modemem Sub-1Hhz.

„Nasze dokonania technologiczne pozwalają nam zwiększyć maksymalną wartość wejściowego prądu stałego w mikrofalowniku jednofazowym o nawet 22% do 14A. Tym samym Hoymiles jest pierwszym producentem, który dostarczył system mikrofalownika, który doskonale obsługuje moduły fotowoltaiczne 182 mm o dużej mocy. Tymczasem w ramach działań na rzecz rozszerzenia zakresu zastosowań i kompatybilności falownika modułowego spółka Hoymiles niedawno opracowała pierwszy na świecie mikrofalownik trójfazowy ze sterowaniem mocą bierną, który znacznie zwiększa zakres jego zastosowań” – powiedział Zhao Yi, zastępca dyrektora generalnego i dyrektor ośrodka badawczo-rozwojowego Hoymiles.

„Jakość, wydajność i oszczędność to aspekty, które wzięliśmy pod uwagę przy opracowywaniu naszych nowych produktów, aby zwiększyć parametry operacyjne instalacji i ograniczyć koszt wytwarzania energii elektrycznej w przeliczeniu na kWh, tak by nasi klienci zyskali oszczędności bez strat na wydajności” – dodał.

Hoymiles

Hoymiles to międzynarodowy dostawca rozwiązań MLPE (Module-Level Power Electronics), który specjalizuje się w falownikach modułowych i modułowych systemach magazynowania energii. Realizując wizję czystej, zrównoważonej przyszłości, Hoymiles stoi na czele zmian w branży energetycznej, napędzając je dzięki sprawdzonym technologiom i niezawodnym produktom.

Firma posiada zmotywowany zespół inżynierów i przeszło 500 ekspertów na całym świecie oraz globalną sieć dystrybucyjno-usługową w Ameryce Północnej, Południowej, Europie, Azji, Afryce i Oceanii. Hoymiles zachęciła właścicieli domów i specjalistów w przeszło 70 państwach i regionach, by wyruszyć w podróż w kierunku prawdziwie otwartej energii.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1523088/01.jpg

Źródło: Hoymiles Power Electronics Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment