imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Hotel w Zatorze – zaplanuj weekend pełen emocji! – Wolna Polska – Wiadomości

bgintro-1200x630.jpg


Szukasz pomysłu na udany weekend? Pomyśl o wizycie w miejscowości Zator znajdującej się w województwie małopolskim!

Dlaczego warto odwiedzić Zator?

Zator to miasto, w którym nie można się nudzić. To właśnie tam znajdują się popularne parki rozrywki Energylandia oraz Zatorland. To ekscytująca propozycja dla każdego, kto chce spędzić czas na dobrej rozrywce. Wizyta w takim parku będzie kapitalnym wyborem dla całej rodziny – zabawa czeka zarówno na najmłodszych, jak również dla dorosłych gości. Dodatkowo, do aktywnego spędzania wolnego czasu zachęcają liczne trasy rowerowe. To również miasto odwiedzane przez miłośników łowienia ryb – znajdują się tam liczne łowiska wędkarskie. Niedaleko miejscowości Zator znajdują się także Wadowice, gdzie urodził się i spędził młodość Karol Wojtyła – papież Jan Paweł II. Wobec tego wizytę w Zatorze można połączyć z odwiedzinami w papieskim mieście oraz z wypróbowaniem słynnych kremówek.

Gdzie można przenocować w Zatorze?

Udana zabawa w Zatorze trwa cały czas. Warto więc pomyśleć o rezerwacji noclegu, aby wypocząć po pełnym ekscytacji dniu i przygotować się na kolejny. Gdy ważny jest komfort, zdecydowanie najlepszym wyborem będzie hotel Zator także dysponuje takimi obiektami noclegowymi. Znajdujące się tam hotele mogą zagwarantować swoim gościom nie tylko wygodny wypoczynek, ale również dodatkowe usługi – smaczne posiłki, usługi Spa & Wellness. Poza noclegami w hotelach dostępne są również inne propozycje, na przykład można zdecydować się na domki letniskowe, pola kempingowe czy też na apartamenty na wynajem. Pełna gama propozycji powoduje, że każdy odwiedzający Zator może wybrać dla siebie korzystną ofertę w swoim zasięgu cenowym.

Baw się dobrze w Zatorze z rodziną i znajomymi!

Zatem Zator to świetna propozycja dla każdego, kto lubi dobrą zabawę. Aby wypocząć po całym dniu spędzonym w parkach rozrywki lub na innych atrakcjach, warto też wybrać dobry nocleg dla siebie i bliskich. Dostępne oferty noclegowe w Zatorze i okolicach można sprawdzić już teraz w internecie.


Source link

Leave a Comment