imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Homomarsz w Białymstoku. Państwo znowu po stronie LGBT – policja użyła gazu i broni wobec przeciwników deprawacji (VIDEO)

aq0-1

Strona główna > Polska > Homomarsz w Białymstoku. Państwo znowu po stronie LGBT – policja użyła gazu i broni wobec przeciwników deprawacji (VIDEO) Homomarsz w Białymstoku. Państwo znowu po stronie LGBT – policja użyła gazu i broni wobec przeciwników deprawacji (VIDEO) Jan Polska 3

Ulicami Białegostoku przeszedł pierwszy raz marsz pederastów. Policja ochraniająca homoparadę użyła gazu i broni gładkolufowej wobec kontrmanifestantów !!!

Policjanci zatrzymują obrońców rodziny stojących w kontrze do homoparady/fot. YouTube/Media Narodowe

Marsz promujący totalitarną ideologię LGBT odbył się oczywiście pod płaszczem haseł o błędnie rozumianej tolerancji. Hasłem parady było „Białystok miastem dla wszystkim”.

Oprócz marszu pederastów, zarejestrowanych zostało na dzisiaj kilkadziesiąt kontrmanifestacji.

Policja rozpyliła gaz łzawiący. Wcześniej, około godz. 15.30 słychać było pierwsze strzały z broni gładkolufowej. „Media Narodowe” pokazały zamaskowanych policjantów w cywilnych ubraniach. Kilka osób zostało zatrzymanych.

W sobotę na ulice Białegostoku wyszli przedstawiciele środowisk LGBT+, by domagać się przywilejów. To pierwszy taki pochód w tym mieście. Co więcej, wielu mieszkańców stolicy Podlasia protestowali przeciwko promocji homoseksualizmu, wychodząc na ulice miasta.

Marsz spotkał się z powszechnym sprzeciwem mieszkańców miasta. Do modlitwy przebłagalnej za grzech propagowania homoseksualizmu wezwał tamtejszy arcybiskup ks. Tadeusz Wojda. W zdecydowanych słowach hierarcha sprzeciwiał się też marszowi, powtarzając słynne słowa kard. Stefana Wyszyńskiego „non possumus”.

O alternatywie dla homomarszu pomyśleli obrońcy rodziny, organizując pod patronatem wojewody podlaskiego specjalny piknik rodzinny.

Od marszu oficjalnie odcięli się także prawosławni radni, zrzeszeni w Forum Mniejszości Podlasia, które jest w koalicji z Koalicją Obywatelską.

Nad samym marszem lata śmigłowiec SG, skutecznie zagluszajac zarówno jego uczestników, jak i skandujących "wypierdalać" pic.twitter.com/fSYOpHD4Gy

— Jakub Medek (@JakubMedek) July 20, 2019

Około 1000 osób na różańcu pod Katedrą pw. Wniebowzięcia NMP w #Białystok. Setki ludzi na #PiknikRodzinny na dziedzińcu Pałacu Branickich. To jest bliskie ludziom prezydencie Truskolaski. Nie homoparady. pic.twitter.com/lNx0pGZtDC

— Sebastian Łukaszewicz (@S_Lukaszewicz) July 20, 2019

Na podstawie:

Homomarsz w Białymstoku. Państwo znowu po stronie LGBT – policja użyła gazu i broni wobec przeciwników deprawacji (WIDEO)

https://www.pch24.pl/marsz-rownosci-przeszedl-ulicami-bialegostoku–mieszkancy-protestowali,69633,i.html

20.07.2019

Jan
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment