imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Hollywoodzki aktor Tom Hardy wygrał turniej jiu-jitsu. To nie pierwszy taki triumf

pc6dumf45f723cqni6pmr7nuj7wi65uf.jpg


45-letni Tom Hardy wziął udział w mistrzostwach brazylijskiego jiu-jitsu, organizowanych przez Ultimate Martial Arts Championships w szkole Oakgrove w angielskiej miejscowości Milton Keynes.

 

Uczestnicy obserwowali, jak gwiazda filmowa pokonuje przeciwników i wygrywa wszystkie swoje mecze.

 

Rzecznik mistrzostw nazwał Hardy’ego “naprawdę miłym facetem“. Jak dodał, goszczenie go na turnieju było “prawdziwą przyjemnością”.

 

– Wszyscy go rozpoznawali, ale był bardzo skromny i cieszył się, że znalazł czas, aby ludzie zrobili z nim zdjęcia – powiedział rzecznik. 

Tom Hardy i kolejne zwycięstwa na macie

To nie pierwszy raz, kiedy Tom Hardy, który ma niebieski pas w brazylijskim jiu-jitsu, po cichu pojawił się na zawodach sztuk walki.

 

W sierpniu aktor wygrał REORG Open Jiu-Jitsu Championship w Wolverhampton, turniej mający na celu zbieranie funduszy dla personelu wojskowego, weteranów i pracowników służb ratunkowych. REORG to organizacja charytatywna, ucząca jiu-jitsu osoby z poważnymi obrażeniami lub cierpiącymi na PTSD i depresję.

 

ZOBACZ: USA. Will Smith ukarany przez Akademię Filmową Hollywood

 

Tom Hardy poznał brazylijskie ju-jitsu, gdy przygotowywał się do roli w filmie “Wojownik” (2011). Wcielił się w nim w byłego boksera szkolącego się, by wystartować w turnieju mieszanych sztuk walki. Po zakończeniu zdjęć gwiazdor nie porzucił treningów.

 

Brytyjski aktor filmowy i producent znany jest z ról w miniserialu HBO “Kompania braci” (2001) oraz filmach takich jak “Helikopter w ogniu” (2001), “Incepcja” (2010), “Mroczny rycerz powstaje” (2012), “Gangster” (2012), “Mad Max: Na drodze gniewu” (2015), “Zjawa” (2015), “Venom” (2018) czy “Capone” (2020).

 

W 2018 roku Hardy został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego.

 

an/ sgo/”The Guardian”/polsatnews.pl

Czytaj więcej


Source link

Leave a Comment