imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Holenderski onkolog ujawnia oszustwo leczenia raka

a-105

Strona główna &gt Wyróżnione &gt Holenderski onkolog ujawnia oszustwo leczenia raka Holenderski onkolog ujawnia oszustwo leczenia raka a303 Wyróżnione, Zdrowie

„Rak jest ogromnie przediagnozowany. Coraz częściej widzimy, że wiele guzów nigdy nie wywoła raka, i nie wymaga w ogóle leczenia.

Jak pokazują niedawne badania, 41% kobiet przechodzących chemię jej nie potrzebuje”.

Anthony Migchels

(henrymakow.com)

Natknąłem się na oszałamiający artykuł w / a stunning post in Die Welt, wiodącym opiniotwórczym niemieckim czasopiśmie.

Jest to wywiad z holenderskim specjalistą od rakla piersi, który ratyfikuje wszystko co mówi naturalna medycyna o leczeniu nowotworów. To szokuje:

Podsumowuję jego główne punkty, uważam, że to oszałamiające. Setki tysięcy kobiet przeszły przerażająco niebezpieczne, bolesne i inwazyjne procedury, które przyniosły tryliony wielkiej farmie. I ten facet tylko mówi, że wszyscy popełnili błąd.

Zobacz np. co mówi o amputacjach, procedurze NADAL stosowanej na 1 / 3 kobiet zdiagnozowanych na raka piersi.

„Potwierdzenie fatalnej porażki o naprawdę epickich proporcjach, która zabiła dziesiątki, nie, setki tysięcy kobiet w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Wywiad z ważnym specjalistą od raka piersi, Emielem Rutgersem, po lewej, z Die Welt: „Mniej jest więcej: guzy leczy się coraz mniej. Coraz więcej lekarzy czeka i obserwuje czy choroba odchodzi naturalnie”.

„My lekarze poszliśmy zbyt daleko”.

„Wielu lekarzy nadal uważa, że chemia i operacje pomagają, tak długo jak wykonuje się ich wiele. Ale główny przekaz z ostatnich kilu lat jest taki, że im mniej robimy, tym dłużej kobiety żyją”.

„Pytanie: Które terapie można by zatrzymać?

Odp: Np. amputacje, ogólnie operacje. Dalej 1 / 3 kobiet amputuje się piersi po diagnozie. Ale one nie czują się lepiej, i nie żyją dłużej”.

„Pyt: Amputacje staną się rzadsze?

Odp: Nie tylko amputacje, w ogóle operacje. Rak jest bardzo przediagnozowany. Coraz częściej widzimy, że wiele guzów nigdy nie wywoła raka, i nie wymaga w ogóle leczenia”.

„Pyt: Czy są inne pacjentki których nie będzie pan operował już w przyszłości?

Odp: Ogromna większość. Myśleliśmy, że rak przechodził przez organizm przez układ limfatyczny, ale to w ogóle nie jest prawda. Przestaniemy też rutynowo usuwać węzły chłonne.

Dużo rzadziej będziemy stosować chemię. Większość nowotworów piersi można leczyć prostymi metodami hormonalnymi”.

Jak pokazują niedawne badania, 41% kobiet przechodzących chemię jej nie potrzebuje”.

„Pyt: Co to oznacza w kosztach opieki zdrowotnej?

Odp: Nie skupiam się na tym, ale koszty, można oczekiwać, zmniejszą się”.

PODSUMOWANIE

Oczywiście, to wszystko wiedzieli zwolennicy naturalnego leczenia od dziesięcioleci. I naprawdę też PRAWDZIWI naukowcy, nie będący na listach płac rockefellerowskiej wielkiej farmy.

Ale z nich szydzono, atakowano ich, marginalizowano, aresztowano, zamykano, a nawet zabijano.

I to całe zabijanie odbywało się w szpitalach przez dziesiątki lat, przynosząc lekarzom, szpitalom i wielkiej farmie tryliony dolarów, reklamowano jako ‚naukę’.

Nikt nie zapłaci ceny, żadnych z tych trylionów nie odbierze się ani od lekarzy, ani wielkiej farmy. Te same konowały dalej prawdziwych uzdrowicieli będą nazywać ‚znachorami’. Towarzystwo Sceptyków dalej będzie głosić ‚nowoczesną medycynę’ jako szczyt postępu ludzkości, podczas gdy tanie, energetyczne, odżywcze i inne metody będą dalej odrzucane i atakowane.

Jeszcze raz, wiara w religię naukizmu przychodzi z ogromnymi ryzykami.

Nasze zalecenie dalej jest takie samo: trzymaj się daleko od Kapłaństwa w Bieli, i przejmij kontrolę nad swoim życiem, jeśli nie chcesz umrzeć żałośnie, kosztownie, boleśnie, upokarzająco i zbyt wcześnie”.

https://www.henrymakow.com/

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment