imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Hisense zdobywa nagrody Red Dot Award 2024 i iF Design Award 2024 za pilota ERF6A66 Solar

1_102.jpg


QINGDAO, Chiny, 23 maja 2024 r. /PRNewswire/ — Hisense, czołowa międzynarodowa marka urządzeń domowych i elektroniki użytkowej ma zaszczyt ogłosić, że pilot ERF6A66 Solar otrzymał zarówno nagrodę Red Dot Award 2024 w kategorii wzornictwa produktu jak i iF Design Award 2024 za innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie obejmujące ładowanie energią słoneczną, które sprawia, że nasze codzienne życie domowe staje się bardziej przyjazne dla środowiska, przyjemne i bezstresowe.

Wyposażony w przyjazne dla środowiska zasilanie pilot ERF6A66 Solar wyłapuje światło z otoczenia poprzez panel solarny z krzemu amorficznego i przekształca je w energię elektryczną. Energia magazynowana jest we wbudowanym litowym kondensatorze, który wydłuża cykl życia baterii. W otoczeniu, do którego dociera światło słoneczne, może ładować się bez żadnych czynności wykonywanych ręcznie. Dzięki technologii detekcji światła, w którą wyposażono telewizory, pilot może uruchomić funkcję inteligentnego podświetlenia, poprawiając komfort korzystania z pilota w zaciemnionych miejscach.

Pilot Hisense ERF6A66 Solar jest kompatybilny z telewizorami Hisense UX, U7 i U8 na rynku europejskim i w regionie Oceanii. Charakteryzuje się eleganckim i geometrycznym wzornictwem, które udoskonalono dzięki jego kompaktowemu i dopasowanemu do dłoni ergonomicznemu kształtowi. Stworzony w celu dopełnienia każdego rodzaju stylu domowego życia, panel solarny umiejscowiony jest strategicznie na górnej powierzchni pilota, w sposób dostosowany do nawyków użytkowników i umożliwiający optymalizację wydajności ładowania. Płynne połączenie panelu solarnego z obudową pilota nie tylko poprawia jego estetykę, lecz również stanowi zabezpieczenie przed uszkodzeniami spowodowanymi zabrudzeniami i wodą, zapewniając wytrzymałość i długi okres użytkowania.

Nagroda Red Dot Award w kategorii wzornictwa produktu i nagroda iF Design Award są jednymi z największych konkursów designu na świecie, w ramach których wyróżniane są produkty charakteryzujące się doskonałym wzornictwem, kreatywnością i innowacyjnością. Nagrody te podkreślają zaangażowanie marki Hisense w zrównoważony rozwój, któremu towarzyszy doskonałość wzornictwa i innowacyjność.

Oprócz zdobycia nagród, firma Hisense, oficjalny partner UEFA EURO 2024 ™, planuje zapewnić kibicom wciągające doświadczenia płynące z oglądania meczów dzięki innowacyjnym telewizorom i sprzętowi AGD. Ostatnio zainaugurowana została kampania Hisense „BEYOND GLORY” UEFA EURO 2024 ™, która kładzie nacisk na zaangażowanie firmy w dostarczanie niezawodnych produktów o niezrównanej jakości w dążeniu do poprawy codziennego życia.

Hisense

Hisense to czołowa globalna marka sprzętu AGD i elektroniki użytkowej. Działalność Hisense obejmuje produkty multimedialne (z naciskiem na Smart TV), sprzęt AGD oraz inteligentne informacje IT. Hisense utrzymuje 2. miejsce na świecie pod względem dostaw telewizorów w 2023 roku. W ostatnim czasie firma Hisense odnotowuje dynamiczny rozwój i obecnie działa w ponad 160 krajach.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2419209/Hisense_ERF6A66_Solar_Remote_Control_receives_both_the_Red_Dot_Award_for_Product_Design_2024_and_iF.jpg 

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment