imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Grzegorz Braun UJAWNIA niewygodne fakty o sieci 5G, środowiskach LGBT oraz o powrocie polskiego złota [VIDEO] – Wolna Polska – Wiadomości

maxresdefault-3-1200x630.jpg


Redaktor NczasTV Marcin Jan Orłowski poprowadził rozmowę z Grzegorzem Braunem, na temat szkodliwości nowej technologii 5G i wielokrotnym zwiększaniu poziomów pół elektromagnetycznych w środowisku.

Rozmawiano również o środowiskach LGBT i powrocie polskiego złota do kraju. – Czy polskie złoto faktycznie zostało sprowadzone i czy będzie tutaj bezpieczne?

W pewnym momencie wywiadu redaktor Jan Marcin Orłowski spytał Grzegorza Brauna o to, czy powrót polskiego złota to sukces rządu PiS czy tylko mydlenie oczu?

– Powiem szczerze, że chciałem się upominać o to. Chciałem składać w tej sprawie zapytanie – o to gdzie ono jest? W jakiej ilości? Czy możemy je zobaczyć? Bo jak parę lat temu Niemcy chcieli pomacać swoje złoto w sejfach Rezerwy Federalnej w USA to im tego wprost odmówiono.

– Ale moje zapytanie wyprzedza rzeczywistość. Ogłoszono hucznie sprowadzenie polskiego złota. Muszę prosić współpracujących ze mną analityków, żeby pomogli mi zrozumieć tą sytuację. Bo jest w tym coś z jednej strony ciekawego. Czy to jest tylko zagranie PR-owskie, czy to jest próba podpięcia się pod legendę pułkownika Ignacego Matuszewskiego, obrońcy polskiego złota z czasów wojny 1939 roku? Czy też jakieś głębsze wyrachowanie?

– Czy polskie złoto tu faktycznie zostało sprowadzone i czy w związku z tym będzie tutaj bezpieczne? Czy też ma paść łupem jakiś grabieżców czy oszustów? Jakoś nie mam zaufania do tego gabinetu, do tego premiera, który wszystkim Polakom, zaproponował na ministra finansów Pana Tadeusza Kosińskiego, pomijając już, jego, że tak powiem ubytki biograficzne, daleko posuniętą niejasność sylwetki politycznej, zwykłą anonimowość.

– Pomijając to Pan Kosiński jest głosicielem nowego „lepszego” świata bez gotówki. Bez obrotu gotówkowego. No to skoro bez obrotu gotówkowego, to co w tym planie znaczy sprowadzenie do Polski złota? Niepokoi mnie to – zakończył zmartwiony Grzegorz Braun.

Poniżej całość nagrania. Polecamy!

https://www.youtube.com/watch?v=eQe_pi4f3tA

źródło: nczas.com

 

 

 

5GGrzegorz Braunzłoto


Source link

Leave a Comment