imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Grupa Investoo zamierza dotrzeć do polskich inwestorów z serią swoich nowych edukacyjnych stron internetowych poświęconych obrotowi akcjami

DOC.20210716.39822680.1.jpg


LONDYN, Wielka Brytania – grupa Investoo rozszerzyła dzisiaj swoje portfolio edukacyjnych witryn internetowych o 11 nowych marek, mających na celu pomoc mieszkańcom Europy i Azji w postawieniu swoich pierwszych kroków w niełatwym świecie inwestowania w akcje. Jedną z nich jest strona https://Kup-Akcje.pl, koncentrująca się w szczególności na polskich traderach.

Nowe witryny dostępne są w języku polskim, angielskim, holenderskim, norweskim, portugalskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, duńskim, indonezyjskim i francuskim. Ponadto grupa Investoo obiecuje wprowadzenie kolejnych wersji językowych w drugiej połowie 2021 roku.

David Merry, dyrektor generalny grupy Investoo, powiedział: „Cieszymy się, że rozszerzamy nasze portfolio o nowe witryny, dostarczające początkującym inwestorom przejrzyste i pouczające treści. Na rynku brakuje prostych, pozbawionych żargonu materiałów edukacyjnych, które pomogłyby ludziom postawić pierwsze właściwe kroki, a my wierzymy, że nasze strony wypełniają tę niszę i jesteśmy podekscytowani, widząc, jak rozwijają się z biegiem czasu”.

Oprócz lokalizacji według języka, każda strona jest również dostosowana do konkretnego regionu dzięki przewodnikom oraz poradnikom przygotowywanym w taki sposób, aby zawierały tylko przykłady z platform transakcyjnych dostępnych na terytorium czytelnika. Informacje geograficzne, takie jak wartości minimalne depozytów na platformach transakcyjnych, również wyświetlane są w walucie lokalnej dla każdego regionu. Na przykład skierowany do polskich użytkowników serwis Kup-Akcje.pl przedstawia wszystkie kwoty transakcji i minimalnych depozytów w PLN, podczas gdy francuska wersja językowa prezentuje swoje przykłady w EUR, co ma ułatwić przyswajanie i zrozumienie treści.

CEO, David Merry dodał: „Wejście na drogę do świata inwestycji, często jest równie przerażające, co ekscytujące. Dlatego postanowiliśmy stworzyć materiały edukacyjne, które pomogą początkującym inwestorom. Musiały być poddane procesowi lokalizacji, tak aby odnosiły się do bieżących warunków w na danym rynku i trafiały do odbiorców w znanym im języku. Mamy nadzieję, że dzięki temu pomożemy tworzyć świadomych i mądrych inwestorów, którzy bezpiecznie i pewnie wkroczą w świat inwestycji detalicznych. To zawsze był jeden z nadrzędnych celów Investoo Group.”

O grupie Investoo

Grupa Investoo dostarcza użytkownikom godne zaufania wiadomości na temat finansów cyfrowych, rzetelne treści edukacyjne oraz analizę rynku za pośrednictwem szerokiego portfolio autorytatywnych, globalnych, wielojęzycznych marek.

KONTAKT:

David Merry

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: Investoo

 


Source link

Leave a Comment