imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Growatt przedstawia specjalną ofertę przenośnych stacji zasilania, która będzie obowiązywać na wszystkich platformach w ramach Prime Day 2023

Growatt_Offers_Special_Deals_Portable_Power_Solutions_Across_All_Platforms.jpg


SHENZHEN, Chiny, 10 lipca 2023 /PRNewswire/ — Aby uczcić nadchodzącą, tegoroczną edycję Prime Day 2023, firma Growatt przedstawia specjalną ofertę obejmującą jej bestsellerowe produkty. W ramach oferty klienci będą mogli składać zamówienia na przenośne stacje zasilania bezpośrednio na stronach internetowych Growatt (EU/DE/UK), a także na stronach Amazon i Walmart.

Firma Growatt wyposaża klientów w przenośne stacje zasilania na wypadek nieoczekiwanych przerw w dostawie prądu, braku dostępu do sieci i wyjazdów na łono natury. Oferta będzie obowiązywać od 11 lipca do 16 lipca w dwóch etapach.

Pora na ekskluzywne oszczędności

Najkorzystniejsze ceny w ramach Prime Day będą obowiązywać w dniach 11 i 12 lipca. Growatt zapewni wyjątkowe rabaty na swoich oficjalnych stronach internetowych oraz w sklepie Amazon, wyznaczając nowy rekord wszechczasów.

Model VITA 550 będzie dostępny w sprzedaży za 449 euro. W oparciu o opinie klientów, model ten został ulepszony o funkcję bezprzerwowego zasilania (ang. Uninterruptible Power Supply, UPS), aby zapewnić zasilanie elektryczne niezależnie od okoliczności. Można z niego również z łatwością korzystać na polu kempingowym dzięki pojemności 538 Wh i mocy wyjściowej 600 W. Jednocześnie model ten jest na tyle kompaktowy, aby umieścić go w bagażniku i zabrać ze sobą na kemping.

Cena modelu INFINITY 1300 została obniżona do 1049 euro. Wyposażony w akumulator o pojemności 1382 Wh i mocy 1800 W, ten niezawodny generator słoneczny może zasilać większość urządzeń podczas aktywności na świeżym powietrzu i w sytuacjach awaryjnych w domu.

Model INFINITY 1500 jest obecnie dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie 1199 €.

Ostatnia chwila, by skorzystać z oferty

W dniach 13-16 lipca klienci będą mogli nadal korzystać z wysokich upustów na stronach internetowych Growatt, Amazon i Walmart, które obejmują rozwiązania zasilające, zestawy i akcesoria.

Growatt

Firma Growatt, uznany na całym świecie ekspert w dziedzinie nowej energii, od 2011 roku cieszy się uznaniem ponad 3,6 miliona entuzjastów czystej energii na całym świecie. Koncentrując się na wytwarzaniu, magazynowaniu i cyfryzacji czystej energii, Growatt oferuje inteligentne rozwiązania energetyczne dla wszystkich scenariuszy, aby zapewnić wszystkim użytkownikom niezależność energetyczną. Jako pionier w tej dziedzinie, firma Growatt zgromadziła wieloletnie doświadczenie i dysponuje wiodącą w branży technologią, która zapewnia inteligentniejsze i bardziej niezawodne dostawy czystej energii dla osób prywatnych, rodzin i firm. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Przenośne stacje zasilania Growatt.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2149026/Growatt_Offers_Special_Deals_Portable_Power_Solutions_Across_All_Platforms.jpg 

Źródło: Growatt

Źródło informacji: PR Newswire


Source link

Leave a Comment