imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Godzina rozpaczy Izraela. Brat Nathanael Kapner

a-72

Strona główna &gt Świat &gt Godzina rozpaczy Izraela. Brat Nathanael Kapner Godzina rozpaczy Izraela. Brat Nathanael Kapner a303 Świat 2

Z groźbą wschodzącego Hezbollahu na północy, gburowatego Iranu na wschodzie, polegającego na Rosji Egiptu na zachodzie i kłócącymi się protestującymi w kraju…

… po raz pierwszy w Izraelu zapanowała godzina rozpaczy.

A teraz z „osią oporu:” Syrią, Iranem, Libanem, dodając Irak do swoich szeregów, Izrael pozostaje na tylnym siedzeniu.

Sytuacja ulega pogorszeniu.

[Video: „Wiadomości z Bliskiego Wschodu, dziś rano na północnym Izraelu koło Syrii zestrzelono izraelski myśliwiec F-16, rzekomo przez syryjski ogień przeciwlotniczy. Obaj piloci są ranni, jeden poważnie”.]

Wyjaśnijmy to.

Izraelski samolot naruszył syryjską przestrzeń powietrzną, i po uderzeniu przez syryjską rakietę ziemia-powietrze z Syrii, wybuchł i spadł na obszar Izraela.

Choć Ameryka głosi, że „Izrael ma prawo do samoobrony”, prawo międzynarodowe jest po stronie Syrii, każdy kraj świata zrobiłby to samo.

Rezultat jest taki, że wszyscy widzą policzek wymierzony izraelskiej ‚niezwyciężonej” armii. Bestia w końcu krwawi.

Teraz Hezbollah chwali się, że zestrzelony myśliwiec „oznacza początek nowej fazy strategicznej”, kiedy Iran się okopuje.

[Video: „To nie Iran zaatakował ten izraelski myśliwiec. Syryjska obrona przeciwlotnicza zareagowała na izraelskie ataki. Odpowiedź Syrii na ostatnie izraelskie akty agresji zawiera jedno jasne przesłanie. Izraelskie ataki nie będą już bezkarne”.]

Teraz Izrael ma wybór.

Albo zmieni swoją politykę względem Syrii i negocjuje z głównymi uczestniczącymi stronami – szczególnie Moskwą z jej siłą nacisku – albo zmierzy się z konfrontacją wojskową z samą Rosją.

I będzie to albo demokracja dla wszystkich, albo apartheid tylko dla Żydów.

Sprawa ‚dwóch krajów’ przekroczyła termin wygaśnięcia.

[Video: „Czy nie ma już rozwiązania dwu państw?” Według mnie odeszło już dawno. Uważam, że było to pożyteczne narzędzie polityczne żeby trzymać przy sobie naiwnych, dać prasie temat do pisania, dać Mr Netanyahu narzędzie z którego pomocą będzie robił to co robią magicy, odwracać uwagę ludzi kiedy kradnie się portfel”.]

Prosto w punkt.

Kradzież palestyńskiego portfela nielegalnymi osadami i przewidywalnymi prawami wymuszającymi palestyńską własność we wschodniej Jerozolimie, sztuczka Bibzy zostaje odsłonięta dla całego świata.

Pytanie:

Jak Izrael zdobywa żydowskie państwo na Bliskim Wschodzie jeśli nie jest ono uznane przez sąsiadów?

Mapa mówi wszystko.

[Video: „W Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu niechętni Palestyńczycy budzą duży niepokój jak kolce w boku Izraelczyków, ich obozy dla uchodźców w Jordanii kipią ze złości, kiedy Syria kwestionuje ustalony pogląd o wyższości Izraela.

Turcja może obrócić się przeciwko Izraelowi w każdej chwili, głos Libanu przeciwko izraelskiej agresji staje się głośniejszy niż kiedykolwiek, i sojusz Iraku z szyickim Iranem codziennie się wzmacnia.

To wszystko źle wróży Izraelowi.

Wrogość na zewnątrz, walka wewnątrz, wojowniczy pro-rosyjski Egipt działa na Synaju wraz z rosyjskimi bazami w Syrii…”] … ilu więcej wrogów chce Izrael kiedy jego jedyny przyjaciel, Ameryka, balansuje na krawędzi bankructwa, a poparcie dla żydowskiego państwa kurczy się w Europie?

Kiedyś dawno temu Churchill przepowiedział najwspanialszy czas dla Brytanii, a tu nadeszła godzina rozpaczy dla Izraela.

Brat Nathanael Kapner

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://www.realjewnews.com/?p=1270


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment