imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Getac kładzie nacisk na cały łańcuch logistyczny, uruchamiając wirtualną wystawę prezentującą rozwiązania klasy rugged dla transportu i logistyki

1_0.jpg


Fot. PR Newswire/Getac

Nowa platforma 3D zapewni immersyjne środowisko dla specjalistów transportu i logistyki.

TAJPEJ, 5 października 2021 r. /PRNewswire/ — firma Getac, jeden z czołowych producentów rozwiązań mobilnych klasy rugged w zakresie computingu, ogłosiła dzisiaj uruchomienie nowej wystawy „Getac Transport & Logistics Virtual Exhibition”, platformy internetowej prezentującej jej najnowsze technologie klasy rugged i zintegrowane rozwiązania dla transportu i logistyki.

Nowa wystawa została starannie zaprojektowana z myślą o tym, by pomóc specjalistom w dziedzinie transportu i logistyki odkryć korzyści płynące z tworzonych przez Getac technologii klasy rugged w kluczowych obszarach łańcucha transportowego, w tym: zarządzaniu portami lotniczymi, zarządzaniu transportem kolejowym, obsłudze pasażerskiej, transporcie wewnętrznym materiałów, zarządzaniu flotą dalekobieżnych pojazdów dostawczych, cyfryzacji i automatyzacji portów oraz transporcie towarów.

Wszyscy zwiedzający wystawę będą mieli możliwość wypróbować najnowsze produkty Getac, zapoznać się z treściami cyfrowymi, specyfikacjami i innymi ważnymi informacjami, jak również porozmawiać bezpośrednio z ekspertami Getac.

Inicjatywa ta ma na celu wsparcie firm w wyborze rozwiązań cyfrowych, które pomogą im wprowadzić niezbędne zmiany w procesach IT.

Pomyślna optymalizacja procesów, ograniczenie kosztów i zachowanie konkurencyjności na międzynarodowym rynku wymaga zastosowania innowacyjnych technologii, takich jak internet rzeczy, sztuczna inteligencja czy rzeczywistość rozszerzona/wirtualna i 5G, a w tym celu z kolei potrzebne są wysokiej klasy rozwiązania w zakresie oprogramowania i sprzętu.

Wirtualna wystawa „Transport and Logistics Virtual Exhibition” to doskonała okazja na zapoznanie się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami Getac oraz ich najważniejszymi funkcjonalnościami, designem i innymi elementami. W szczególności warto wspomnieć o nowych tabletach klasy fully rugged F110 i UX10. Oba urządzenia charakteryzują się wysokim poziomem konfigurowalności i przeznaczone są dla specjalistów transportu i logistyki pracujących w najbardziej wymagających warunkach. Zaprezentowane zostaną również rozwiązania dla specjalistów transportu wewnętrznego materiałów, takie jak system monitorowania Getac Device Monitoring System (GDMS), narzędzie wspomagające bezpieczeństwo jazdy Getac Driving Safety Utility czy narzędzie do czytnika kodów kreskowych Getac Keywedge Barcode Reader Utility.

Rejestracja na wirtualną wystawę prowadzona jest tutaj: TRANSPORT AND LOGISTICS VIRTUAL EXHIBITION.

Getac

Getac Technology Corporation to kluczowa spółka grupy MiTAC-Synnex Business Group. W 2020 r. odnotowała ona przychód na poziomie 41,3 mld USD. Spółka Getac notowana jest na Tajwańskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (TSE: 3005). Firma powstała w 1989 r. jako joint venture z GE Aerospace w celu dostarczania elektroniki na potrzeby sektora zbrojeniowego. Obecnie Getac w swojej ofercie posiada laptopy i, tablety klasy rugged, oprogramowanie oraz mobilne rozwiązania wideo przeznaczone dla wojska, policji, straży pożarnej, zakładów energetycznych, branży motoryzacyjnej, produkcyjnej, transportowej i logistycznej. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.getac.com/intl/.

© 2021 Getac Technology Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. Getac i logo Getac stanowią zarejestrowane znaki handlowe lub znaki handlowe spółki Getac Technology Corporation na terenie Stanów Zjednoczonych i/lub innych państw. Wszystkie inne marki i nazwy produktów stanowią znaki handlowe firm, do których należą.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1626450/Getac_Transportaion_and_Logistics_Virtual_Exhibition_1.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1626449/Getac_Transportaion_and_Logistics_Virtual_Exhibition_2.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1318781/Getac_Logo.jpg

Źródło: Getac

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment